Kolekce mušek - TOP Jezerní mušky na Poličku | CzechNymph.cz

E-shop je v plném provozu, vyskladňujeme objednávky každý den. Osobní odběr možný po domluvě v naší provozovně v Brandýse nad Labem. tel.: 702 002 210 (10:00 - 15:00)

HomeE-ShopKolekce mušekKolekce mušek - TOP Jezerní mušky na Poličku

Kolekce mušek - TOP Jezerní mušky na Poličku

Kolekce mušek - TOP Jezerní mušky na Poličku Kolekce mušek - TOP Jezerní mušky na Poličku - 20 mušek
Koupit: Kolekce mušek - TOP Jezerní mušky na Poličku
Kód Cena/ks Sklad Dodání Kusů
Kód: CNFS_TSS Cena/ks: 799 CZK Sklad: 4 ks Dodání: ihned -+

Unikátní kolekce maximálně účinných a celoročně použitelných mušek speciálně navázaných na "Poličská jezera" - přehrady Pod kopcem PK1 a PK2. Tato výjimečná kolekce nesmí chybět žádnému nadšenému muškaři, který pravidelně navštěvuje, nebo se teprve chystá navštívit tuto legendární rybářskou lokalitu - kolébku jezerního muškaření v České republice! Mušky jsou ale samozřejmě použitelné i na jiných stojatých vodách s obsádkou pstruha duhového, potočního a sivena amerického!

V tomto nepostradatelném setu najdete 20 mušek navázaných na velice kvalitní háčky oblíbené české značky Hanák Competition! Všechny vybrané mušky vycházejí z exklusivního článku "TOP 10 Mých nejoblíbenějších mušek na Poličku", který si rozhodně nenechte ujít, neboť se v něm dozvíte naprosto vše, co potřebujete o jednotlivých vzorech vědět! 10 naprosto smrtících jezerních vzorů po 2 kusech od každého typu a pro každou situaci, se kterou se můžete při lovu na Poličce setkat! Mušky jsou připravené do okamžité akce ve velice praktické tenké malé krabičce, takže stačí už jen otevřít, navázat a radovat se z prvního pěkného úlovku!

Všechny mušky jsou originální a ověřené vzory našeho zkušeného muškařského specialisty Aleše (Ála Richie), který se již několik let velice aktivně věnuje lovu pstruhů na stojatých vodách po celý rok a "Poličská jezera" nejsou výjimkou!

Výrobce: Czech Nymph
Odeslat e-mail Zavřít
 
E-mail
Předmět
Zpráva