Kolekce mušek - TOP Jezerní pakomáři | CzechNymph.cz
HomeE-ShopKolekce mušekKolekce mušek - TOP Jezerní pakomáři

Kolekce mušek - TOP Jezerní pakomáři

Kolekce mušek - TOP Jezerní pakomáři Kolekce mušek - TOP Jezerní pakomáři - 40 mušek
Koupit: Kolekce mušek - TOP Jezerní pakomáři
Kód Cena/ks Sklad Dodání Kusů
Kód: CNFS_SB Cena/ks: 1 399 CZK Sklad: 4 ks Dodání: ihned -+

Speciální kolekce těch nejstěžejnějších a celoročně použitelných jezerních pakomárů, které nesmí chybět žádnému nadšenému lovci pstruhů ale i kaprovitých ryb na stojatých vodách!

Tento nepostradatelný set obsahuje 40 mušek navázaných na velice kvalitní háčky japonské značky Hayabusa! Kolekce obsahuje všechny možné druhy jezerních pakomárů, jako jsou Epoxy pakomáři ve všech důležitých barvách, drobná Zaječí ouška a Bažantí nymfičky pro lov těch nejopatrnějších ryb ale i Shuttlecocky pro lov domorodých pstruhů těsně pod hladinou v čas, kdy jsou jiné typy mušek naprosto ignorovány. Nyní Vás žádná situace na stojaté vodě nezaskočí a budete 100% připraveni!

Kolekce mušek - TOP Jezerní pakomáři obsahuje 20 vzorů po 2 kusech od každého typu a pro každou situaci. Dokonalé napodobeniny pakomárů jsou uloženy ve velice praktické tenké krabičce, kterou pohodlně schováte v malé kapse vaší muškařské vesty, košile či brodících kalhot!

Tato jezerní pakomárová kolekce byla sestavena naším muškařským specialistou Alešem (Ála Richie), který se velice aktivně věnuje lovu na pstruhových i mimopstruhových stojatých vodách po celý rok a lov na pakomáry a drobné nymfy je jeho oblíbenou technikou!

Výrobce: Czech Nymph
Odeslat e-mail Zavřít
 
E-mail
Předmět
Zpráva