Muškařský podběrák Fencl sklápěcí teleskopický | CzechNymph.cz

E-shop je v plném provozu, vyskladňujeme objednávky každý den. Osobní odběr možný po domluvě v naší provozovně v Brandýse nad Labem. tel.: 702 002 210 (10:00 - 15:00)

HomeE-ShopOstatní doplňky a pomůckyMuškařské podběrákyMuškařský podběrák Fencl sklápěcí telesko ...

Muškařský podběrák Fencl sklápěcí teleskopický

Muškařský podběrák Fencl sklápěcí teleskopický  Muškařský podběrák Fencl sklápěcí teleskopický
New
Koupit: Muškařský podběrák Fencl sklápěcí teleskopický
Kód Cena/ks Sklad Dodání Kusů
Kód: F_1921 Cena/ks: 899 CZK Sklad: 1 ks Dodání: ihned -+

Sklápěcí teleskopický podběrák s doživotním servisem zdarma. Vyměnitelná pogumovaná síť, kovový střed, rám 32 x 45 cm , 2 dílný teleskop - max. délka 142 cm, transport 60 cm. Moderní černý design. Podběrák je vhodný na jezerní muškaření, přívlač nebo při říčním lovu z vysokých břehů.

Kvalitní český podběrák v teleskopickém a sklápěcím provedení s pogumovanou sítí od značky Fencl® v moderním černém designu. Hlavní předností podběráku je prémiová pogumovaná síť do které se nechytají háčky, síť nezapáchá a nenabírá vodu.

Další výhodou je kovový střed podběráku, možnost snadné výměny sítě během pár minut a dvoudílný teleskop, který lze aretovat v jakékoli poloze.

Podběrák je vhodný na jezerní muškaření, přívlač, chytání z lodi či v místech, kde je těžký terén a např. vysoké břehy. Je s ním velmi snadná manipulace jednou rukou.

Díky dvoudílnému teleskopu, který lze aretovat v jakékoli poloze, dosahuje podběrák celkové délky až 142 cm. Na konci podběráku je gumová protiskluzová rukojeť s kovovým očkem.

Hloubka sítě: 32 cm
Typ sítě:
pogumovaná
Rozměr rámu:
32 x 45 cm
Transportní délka: 60 cm
Délka podběráku:
142 cm

Výrobce: FENCL Rybářské potřeby
Odeslat e-mail Zavřít
 
E-mail
Předmět
Zpráva