Muškařský podběrák s magnetem Fencl King 2 Black | CzechNymph.cz

E-shop je v plném provozu, vyskladňujeme objednávky každý den. Osobní odběr možný po domluvě v naší provozovně v Brandýse nad Labem. tel.: 702 002 210 (10:00 - 15:00)

HomeE-ShopOstatní doplňky a pomůckyMuškařské podběrákyMuškařský podběrák s magnetem Fencl King ...

Muškařský podběrák s magnetem Fencl King 2 Black

Muškařský podběrák s magnetem Fencl King 2 Black Muškařský podběrák s magnetem Fencl King 2 Black
New
Koupit: Muškařský podběrák s magnetem Fencl King 2 Black
Kód Cena/ks Sklad Dodání Kusů
Kód: F_1960 Cena/ks: 2 190 CZK Sklad: 1 ks Dodání: ihned -+

Designový muškařský podběrák v unikátní kombinaci kovového středu, černého rámu a dřevěné rukojeti z tvrdého dřeva, které je třikrát lakované voděodolným lakem do černé barvy. 

Podběrák je vybaven magnetickým držákem, díky kterému jej máte neustále k dispozici a po ruce. Kovová konstrukce s dřevěnou rukojetí, rám o rozměrech 40 x 48 cm, nosnost magnetu 6,2 kg.

Čirá silikonová síť s velkými oky je velmi šetrná k rybě, nechytají se do ni háčky a nezapáchá. Speciální ocelové pojistné lanko potažené gumou, brání ztrátě podběráku. Navíc má podběrák dvě kovové karabiny pro snadné odepnutí při focení či transportu.

Černý, elegantní zesílený rám s rozměry 40 x 48 cm a hloubkou sítě 26 cm krásně doplňuje vzhled celého podběráku. V kombinaci s černou barvou se nádherně vyjímají zlaté doplňky, které podběráku dodávají tu pravou majestátnost.

Konečně jednou z největších výhod je kvalitní silikonová síť, která díky materiálu absolutně neabsorbuje pachy, nechytají se do ní háčky a je maximálně šetrná k rybě.

Hloubka sítě: 26 cm
Typ sítě:
silikonová
Rozměr rámu:
40 x 48 cm
Délka podběráku:
67 cm
Celková hmotnost:
425 g

Výrobce: FENCL Rybářské potřeby
Odeslat e-mail Zavřít
 
E-mail
Předmět
Zpráva