Muškařský podběrák s magnetem Fencl King 2 Nature XL | CzechNymph.cz

E-shop je v plném provozu, vyskladňujeme objednávky každý den. Osobní odběr možný po domluvě v naší provozovně v Brandýse nad Labem. tel.: 702 002 210 (10:00 - 15:00)

HomeE-ShopOstatní doplňky a pomůckyMuškařské podběrákyMuškařský podběrák s magnetem Fencl King ...

Muškařský podběrák s magnetem Fencl King 2 Nature XL

Muškařský podběrák s magnetem Fencl King 2 Nature XL Muškařský podběrák s magnetem Fencl King 2 Nature XL
Koupit: Muškařský podběrák s magnetem Fencl King 2 Nature XL
Kód Cena/ks Sklad Dodání Kusů
Kód: F_1963 Cena/ks: 2 190 CZK Sklad: 1 ks Dodání: ihned -+

Designový muškařský podběrák v unikátní kombinaci kovového středu, černého rámu a dřevěné rukojeti z tvrdého dřeva, které je třikrát lakované voděodolným lakem. 

Podběrák je vybaven magnetickým držákem, díky kterému jej máte neustále k dispozici a po ruce. Kovová konstrukce s dřevěnou rukojetí, rám o rozměrech 43 x 57 cm, nosnost magnetu 6,2 kg.

Jemná pogumovaná síť je velmi šetrná k rybě, nechytají se do ni háčky a nezapáchá. Speciální ocelové pojistné lanko potažené gumou, brání ztrátě podběráku. Navíc má podběrák dvě kovové karabiny pro snadné odepnutí při focení či transportu.

Černý, elegantní zesílený rám s rozměry 43 x 57 cm a hloubkou sítě 35 cm krásně doplňuje vzhled celého podběráku. V kombinaci s černou barvou se nádherně vyjímají zlaté doplňky, které podběráku dodávají tu pravou majestátnost.

Konečně jednou z největších výhod je pogumovaná síť, která díky materiálu neabsorbuje pachy, nechytají se do ní háčky a která je díky své lehkosti a jemnosti velice šetrná k rybě.

Hloubka sítě: 35 cm
Oko sítě:
4 x 6 mm
Rozměr rámu:
43 x 57 cm
Délka podběráku:
76 cm
Celková hmotnost:
440 g

Výrobce: FENCL Rybářské potřeby
Odeslat e-mail Zavřít
 
E-mail
Předmět
Zpráva