Muškařský podběrák s magnetem Fencl sklápěcí teleskopický | CzechNymph.cz

E-shop je v plném provozu, vyskladňujeme objednávky každý den. Osobní odběr možný po domluvě v naší provozovně v Brandýse nad Labem. tel.: 702 002 210 (10:00 - 15:00)

HomeE-ShopOstatní doplňky a pomůckyMuškařské podběrákyMuškařský podběrák s magnetem Fencl skláp ...

Muškařský podběrák s magnetem Fencl sklápěcí teleskopický

Muškařský podběrák s magnetem Fencl sklápěcí teleskopický  Muškařský podběrák s magnetem Fencl sklápěcí teleskopický
New
Koupit: Muškařský podběrák s magnetem Fencl sklápěcí teleskopický
Kód Cena/ks Sklad Dodání Kusů
Kód: F_1981 Cena/ks: 1 749 CZK Sklad: 2 ks Dodání: ihned -+

Sklápěcí teleskopický podběrák se zabudovaným magnetickým držákem s nosností 6,2 kg a doživotním servisem zdarma. Vyměnitelná pogumovaná síť, kovový střed, rám 32 x 45 cm , 2 dílný teleskop - max. délka 142 cm, transport 60 cm. Moderní černý design. Podběrák je vhodný na jezerní muškaření, přívlač nebo při říčním lovu z vysokých břehů.

Kvalitní český podběrák v teleskopickém a sklápěcím provedení s pogumovanou sítí od značky Fencl® v moderním černém designu. Hlavní předností podběráku je prémiová pogumovaná síť do které se nechytají háčky, síť nezapáchá a nenabírá vodu.

Celosvětovým unikátem je zabudovaný magnetický držák uvnitř teleskopické tyče, díky kterému lze podběrák velmi pohotově odepnout z magnetu, jednou rukou rozložit a ihned podebrat úlovek.

Další výhodou je kovový střed podběráku, možnost snadné výměny sítě během pár minut a dvoudílný teleskop, který lze aretovat v jakékoli poloze.

Podběrák je vhodný na jezerní muškaření, přívlač, chytání z lodi či v místech, kde je těžký terén a např. vysoké břehy. Je s ním velmi snadná manipulace jednou rukou.

Díky dvoudílnému teleskopu, který lze aretovat v jakékoli poloze, dosahuje podběrák celkové délky až 142 cm. Na konci podběráku je gumová protiskluzová rukojeť s kovovým očkem.

Hloubka sítě: 32 cm
Typ sítě:
pogumovaná
Rozměr rámu:
32 x 45 cm
Transportní délka: 60 cm
Délka podběráku:
142 cm

Výrobce: FENCL Rybářské potřeby
Odeslat e-mail Zavřít
 
E-mail
Předmět
Zpráva