Muškařské potřeby | Vše pro muškaření | CzechNymph.cz

Novinky

Muškařský speciál - TOP 10 Mých nejoblíbenějších mušek na Poličku

MUŠKAŘSKÝ SPECIÁL, ve kterém se tentokrát věnuji mým nejúčinnějším umělým muškám, které s velkou oblibou používám po mnoho let na "Poličských jezerech" v průběhu celé sezony! Součástí tohoto exkluzivního článku jsou samozřejmě všechny důležité informace, které s jednotlivými vzory originálních mušek úzce souvisí! Dozvíte se v něm tedy naprosto vše, co potřebujete k lovu s nimi vědět!

Nová Kolekce mušek - TOP jezerní mušky na Poličku

Do naší nabídky jsme samozřejmě zařadili i unikátní kolekci, která vychází z nového článku "TOP 10 Mých nejoblíbenějších mušek na Poličku" a je určena všem muškařům, kteří pravidelně navštěvují, nebo se teprve chystají navštívit tuto legendární rybářskou lokalitu - kolébku jezerního muškaření v České republice!

Nový článek - Muška splávek na francouzském návazci

Muška splávek je moderní technika s francouzským návazcem, která je velice efektivní v letních měsících a v místech, kde není možné lovit standardními metodami...

Nové články o muškařských návazcích a indikátorech záběru

V naší databázi nyní naleznete několik nových článků věnující se rozdělení a popisu francouzských návazců a vhodných indikátorů záběru, které se používají při lovu moderními evropskými nymfovacími metodami!

Odeslat e-mail Zavřít
 
E-mail
Předmět
Zpráva