Novinky

Nové vázací materiály VENIARD

Zařadili jsme pro Vás atraktivní vázací materiály VENIARD! Nenechte si proto ujít vázací specialitky jako Coq De Leon - kohoutí srpky s unikátní kresbou, Para-Post Wing - vynikající křidélkový materiál, či speciální silikonové fólie Gummy Minnow Kit, ze kterých vytvoříte věrné napodobeniny malých rybiček a MNOHO DALŠÍCH užitečných vázacích materiálů!


Indikátorové neonové vosky Scafars

Vyzkoušejte Indikátorové vosky ve FLUO barvách, které slouží k rychlému vytvoření jednoduchého a skvěle viditelného indikátoru na vašem nymfovém návazci! Dostupné v 5 základních barvách!

SQUIRMY WORMY Horečka!!!

Evoluční a kontroverzní nástrahy moderní muškařiny 21. století! Můžete je milovat, nebo nenávidět, nicméně jedno je jisté - jedná se o extrémně účinné a univerzální vzory "mušek" určené pro lov lososovitých ale i ostatních druhů říčních a jezerních ryb! U nás v e-shopu Czechnymph.cz nyní naleznete ten největší výběr!

Nový článek - Základní výbava pro moderní nymfování

Často se nás návštěvníci našeho muškařského obchodu ptají, co je potřeba, když chceme začít muškařit s "francouzem".

Slovenské super-těžké pískové zátěžovky

Nový typ super těžkých nymf, které najdou své uplatnění nejen na proslulém slovenském Váhu, ale na každé proudné a hluboké řece, na které se nacházejí hluboká místa, na jejichž dno nedostaneme ani ty nejtěžší tungstenové nymfy. Tyto zátěžovky jsou dostupné v 10 hmotnostních kategoriích od 1,2 g do 12 g!

Série článků - Muškaření na mimopstruhových vodách

NOVÝ 7. Díl série: !LOVCOVY ZBRANĚ Seriál článků o všech krásách muškaření na mimopstruhových vodách - od začátku do konce muškařské sezóny!

Nový článek - Průvodce základními dubbingovými materiály

Pojmem "DUBBING" se - ve vázacích materiálech sloužících ke zhotovení umělých mušek - označuje připravená a důkladně promíchaná směs přírodních srstí, ale i umělých materiálů všemožných barev a struktur! Z dubbingů přírodních se nejčastěji zhotovují přirozeně působící tělíčka umělých mušek...

Odeslat e-mail Zavřít
 
E-mail
Předmět
Zpráva