Novinky

Nové trucker kšiltovky & CoolNet UV+ multifunkční šátky BUFF® Original

Připravili jsme si pro Vás nové typy CoolNet UV+ multifunkčních šátků & stylové trucker čapky s rybími motivy od talentovaných a v muškařském světě respektovaných malířů A.D. Maddoxe a Dereka DeYounga. Udělejte si radost a přidejte do Vašeho rybářského šatníku trochu barvy, stylového designu a mladistvosti!

Nová galerie - Jarní lov bílých ryb na umělou mušku

Pojďme si společně užít kousek toho začínajícího jara! K vodě si vezměte jen to nejnutnější vybavení - vyrazte na lehko, no stress a uvidíte, jak si to skvěle užijete!

Nový článek - 10 mušek pro lov lipanů ze sortimentu Fulling Mill

Výběr 10 lipanových vzorů ze sortimentu anglické firmy Fulling Mill, které mají využití při lovu říčních lipanů v průběhu celého roku.

Nové mušky FULLING MILL pro sezonu 2019

Buďte připraveni na muškařskou sezonu 2019 s novými muškami od FULLING MILL! Nově u nás naleznete moderní Pstruhové Streamery! Nejoblíbenější kolekci umělých mušek Fulling Mill Tactical Series jsme obohatili o nové smrtící vzory! Ale největší peckou je revoluční vodotěsná a zároveň prodyšná krabička na mušky Tacky Flydrophobic SD.

Novinky GUIDELINE pro sezonu 2019

Nastartujte muškařskou sezonu 2019 s novým vybavením oblíbené značky GUIDELINE!

Nové články o jezerním muškaření

Přečtěte si základní a užitečné informace o lovu na českých stojatých vodách v článku Jezernímu muškaření! V pokračování tohoto článku se dozvíte i o 2 metodám, při kterých lze jezerním muškaření velice úspěšně používat plovoucí šňůru!

Nové vázací materiály VENIARD

Zařadili jsme pro Vás atraktivní vázací materiály VENIARD! Nenechte si proto ujít vázací specialitky jako Coq De Leon - kohoutí srpky s unikátní kresbou, Para-Post Wing - vynikající křidélkový materiál, či speciální silikonové fólie Gummy Minnow Kit, ze kterých vytvoříte věrné napodobeniny malých rybiček a MNOHO DALŠÍCH užitečných vázacích materiálů!

Odeslat e-mail Zavřít
 
E-mail
Předmět
Zpráva