Novinky

LEICHI FLY FISHING - Nové muškařské výrobky pro sezonu 2019

Připravili jsme si pro Vás moderní muškařské batohy, ledvinky, chest packy, větší tašky pro přepravu a úschovu Vašeho drahocenného muškařského vybavení a mnoho dalších muškařských výrobků od Leichi Fishing!

Nové trucker kšiltovky & CoolNet UV+ multifunkční šátky BUFF® Original

Připravili jsme si pro Vás nové typy CoolNet UV+ multifunkčních šátků & stylové trucker čapky s rybími motivy od talentovaných a v muškařském světě respektovaných malířů A.D. Maddoxe a Dereka DeYounga. Udělejte si radost a přidejte do Vašeho rybářského šatníku trochu barvy, stylového designu a mladistvosti!

Nová galerie - Jarní lov bílých ryb na umělou mušku

Pojďme si společně užít kousek toho začínajícího jara! K vodě si vezměte jen to nejnutnější vybavení - vyrazte na lehko, no stress a uvidíte, jak si to skvěle užijete!

Nový článek - 10 mušek pro lov lipanů ze sortimentu Fulling Mill

Výběr 10 lipanových vzorů ze sortimentu anglické firmy Fulling Mill, které mají využití při lovu říčních lipanů v průběhu celého roku.

Nové mušky FULLING MILL pro sezonu 2019

Buďte připraveni na muškařskou sezonu 2019 s novými muškami od FULLING MILL! Nově u nás naleznete moderní Pstruhové Streamery! Nejoblíbenější kolekci umělých mušek Fulling Mill Tactical Series jsme obohatili o nové smrtící vzory! Ale největší peckou je revoluční vodotěsná a zároveň prodyšná krabička na mušky Tacky Flydrophobic SD.

Odeslat e-mail Zavřít
 
E-mail
Předmět
Zpráva