Novinky

Muškařský speciál - Letní lov kaprů na umělou mušku

Připravili jsme si pro Vás další přehledný a praktický soubor článků a galerií věnující se správným umělým muškám, kompletnímu muškařskému vybavení a co nejefektivnějšímu způsobu lovu KAPRŮ v letním období!

Nová galerie - Muškaření v Rakousku a Bavorsku

Pár obrázků jako důkaz toho, jak skvělé muškaření v Rakousku a Bavorsku může být.

Nová galerie - Jezerní muškaření ve vrcholných letních měsících

Snad tato galerie pomůže všem, kteří se ocitnou na pstruhové stojaté vodě v "naprosto nevhodný čas" buď naprostou náhodou, nebo záměrně, neboť mají rádi výzvy a to, co berou jako výhru, není jen rychlý úlovek, ale hlavně cenné zkušenosti!

Nové NYMFOVÉ vzory mušek FULLING MILL!

Tungstenové nymfičky, zlatohlavé kukly & pupy nebo zatížení blešivci - vzory, které chyběly v našem sortimentu, jsou nyní k dostání v našem e-shopu! Tak je koukejte vyzkoušet, říční pstruzi, lipani i bílé ryby je naprosto milují!

Muškařský speciál - Lov tloušťů na umělou mušku

Přehledný a praktický soubor článků a galerií věnující se muškařskému vybavení, umělým muškám a efektivním způsobům lovu JELCŮ TLOUŠŤŮ! Neváhejte a vyzkoušejte cílený lov tloušťů s muškařským náčiním na mimopstruhových vodách!

Nová galerie - Letní lov tloušťů na velké mimopstruhové řece

Pojďme se, díky této galerii, přesunout k velké řece a podívat se, jak mohou vypadat úspěšné a velice zábavné letní lovy těchto statných a krásně vybarvených ryb! Budu jen rád, když Vás má galerie bude inspirovat a motivovat k brzké návštěvě Vašeho oblíbeného revíru!

BUFF® Original - Nové ochranné rukávy UV Arm & Coastal Sleeves

Díky těmto novým ochranným UV rukávům Arm & Coastal Sleeves můžete k vodě vyrazit jen nalehko - v tričku s krátkým rukávem - navíc bez obav, že sluneční paprsky spálí Vaše paže! Tyto rukávy jsou navíc v atraktivním designu s rybími a vodními motivy, takže budete u vody maximálně FREE-COOL-IN!

Odeslat e-mail Zavřít
 
E-mail
Předmět
Zpráva