Zavřít menu Přihlásit Nová registrace hledání

Novinky

Muškařský prut Hends CSR

Speciální kolekce závodních muškařských prutů Hends CSR - Competition Special Rod! Tato série vychází v podstatě z fenomenální a originální kolekce prutů 2 v 1, kdy k vodě jdete jen s jedním prutem a v závislosti na okolnostech a podmínkách můžete flexibilně měnit jeho délku z 9 na 10 stop!

Muškařské novinky od Leichi

Nově máme v sortimentu 2 nové náprsní tašky, muškařský náhrdelník a také levné muškařské šňůry v AFTMA od 1 do 5.

Série článků - Muškaření na mimopstruhových vodách

NOVÝ 6. Díl série: PODZIMNÍ ZKOUŠKY TRPĚLIVOSTI! Seriál článků o všech krásách muškaření na mimopstruhových vodách - od začátku do konce muškařské sezóny!

Nová kolekce mušek - TOP Říční lipanové speciály

Připravili jsme pro Vás novou a atraktivní kolekci velice účinných lipanových mušek určené k lovu na řece či potoku. Všechny mušky jsou velice efektivní při lovu lipanů, ale i bílých ryb na mimopstruhových řekách!

VENIARD - Nové vázací materiály

Přinášíme Vám skvělé NOVINKY z produkce anglického specialisty na vázací materiály a pomůcky! Náš sortiment jsme rozšířili o Směs americké veverky a SLF v 11 atraktivních barvách! Dalším přírůstkem je Tulení dubbing v rozsáhlé škále 24 barev. Univerzální syntetický Antron dubbing v 9 základních barvách a barvené srsti z polární a stříbrné lišky.

Předprodej nové knihy - Vážeme mušky s Vítkem Misarem

Předprodej nové české muškařské knihy exklusivně na Czechnymph.cz! Zásadní publikace pro všechny vášnivé vazače umělých mušek a zapálené muškaře! Neváhejte a využijte tak této výjimečné možnosti před-objednat si tuto knihu, aby již v první polovině října zaujala čestné místo ve Vaší muškařské knihovně. Toto je kniha, kterou si prostě nesmíte nechat ujít!

Nový článek - 9 chyb muškařů začínajících s moderním nymfováním

Přečtěte si, čeho všeho je dobré se vyvarovat během muškaření s francouzským návazcem! Určitě si nenechte tento jednoduchý návod, který Vám usnadní muškaření moderními nymfovacími metodami!

Nové nymfovací muškařské sety CZECHNYMPH

Horkou novinkou jsou naše speciální muškařské sety sestavené z výrobků značky Hanák Competition. Připravili jsme pro Vás 3 říční nymfovací komplety! Prvním z nich je základní set určený pro muškaře začátečníky - Wave Nymph Start. Pokročilí muškaři si jistě zamilují Champion 4 v 1 Nymph Special!

Odeslat e-mail Zavřít
 
E-mail
Předmět
Zpráva