Zavřít menu Přihlásit Nová registrace hledání

Novinky

Slovenské super-těžké pískové zátěžovky

Nový typ super těžkých nymf, které najdou své uplatnění nejen na proslulém slovenském Váhu, ale na každé proudné a hluboké řece, na které se nacházejí hluboká místa, na jejichž dno nedostaneme ani ty nejtěžší tungstenové nymfy. Tyto zátěžovky jsou dostupné v 10 hmotnostních kategoriích od 1,2 g do 12 g!

Série článků - Muškaření na mimopstruhových vodách

NOVÝ 7. Díl série: !LOVCOVY ZPRABĚ Seriál článků o všech krásách muškaření na mimopstruhových vodách - od začátku do konce muškařské sezóny!

Nový článek - Průvodce základními dubbingovými materiály

Pojmem "DUBBING" se - ve vázacích materiálech sloužících ke zhotovení umělých mušek - označuje připravená a důkladně promíchaná směs přírodních srstí, ale i umělých materiálů všemožných barev a struktur! Z dubbingů přírodních se nejčastěji zhotovují přirozeně působící tělíčka umělých mušek...

Muškařské pruty Hends CSR

Speciální kolekce závodních muškařských prutů Hends CSR - Competition Special Rod! Tato série vychází v podstatě z fenomenální a originální kolekce prutů 2 v 1, kdy k vodě jdete jen s jedním prutem a v závislosti na okolnostech a podmínkách můžete flexibilně měnit jeho délku z 9 na 10 stop!

Muškařské novinky od LEICHI Fly Fishing

Nově máme v našem sortimentu 2 nové náprsní tašky, Lanyard - muškařský náhrdelník a také levné muškařské šňůry v AFTMA od 1 do 5!

Nová kolekce mušek - TOP Říční lipanové speciály

Připravili jsme pro Vás novou a atraktivní kolekci velice účinných lipanových mušek určené k lovu na řece či potoku. Všechny mušky jsou velice efektivní při lovu lipanů, ale i bílých ryb na mimopstruhových řekách!

VENIARD - Nové vázací materiály

Přinášíme Vám skvělé NOVINKY z produkce anglického specialisty na vázací materiály a pomůcky! Náš sortiment jsme rozšířili o Směs americké veverky a SLF v 11 atraktivních barvách! Dalším přírůstkem je Tulení dubbing v rozsáhlé škále 24 barev. Univerzální syntetický Antron dubbing v 9 základních barvách a barvené srsti z polární a stříbrné lišky.

Odeslat e-mail Zavřít
 
E-mail
Předmět
Zpráva