Hledání | CzechNymph.cz

E-shop je v plném provozu, vyskladňujeme objednávky každý den. Osobní odběr možný po domluvě v naší provozovně v Brandýse nad Labem. tel.: 702 002 210 (10:00 - 15:00)

HomeHledání

Hledání

E-shop: Larvy pakomárů tvoří velké procento potravy pstruhů v jezerech a jejich napodobeniny jsou pro jezerního muškaře nenahraditelné.
E-shop: Cormorants jsou skvělé vzory k vyzkoušení za situací, kdy jsou ryby již příliš opatrné v braní jasných fantastických mušek.
E-shop: Léto v Kaitum v Laponsku nabízí muškaření lipanů a štik v severské divočině.
E-shop: Muška pro situaci, kdy vidíte kolem vody větší množství létajících mravenců.
E-shop: Přidáním i velmi malého množství vláken Andělských vlasů ke streamerům z přírodního materiálu zvýšíme jejich dráždivost, ...
E-shop: Věrná napodobenina olivové jepice použitelná v jakékoliv situaci, kdy se zrovna tento hmyz líhne a ryby se jím ochotně krmí.
E-shop: Kompletní pár křídel z Anglické koroptve je další klasika mezi vazači z celého světa. Používá se na křidélka mokrých mušek typu březnovka.
E-shop: Nyní si nemusíte kupovat celý skalp z koroptve. Toto 1g balení vyčištěných přírodních nebo barvených pírek z krku anglické ...
E-shop: Antron je univerzální syntetický dubbingový materiál, který je vhodný na tělíčka jepic, kukel, nymf, ale je i oblíbeným materiálem ...
E-shop: Lepidlo na bázi urethanové pryže pro opravu neoprenových obleků a těžších zátěrových tkanin (28 g).
Odeslat e-mail Zavřít
 
E-mail
Předmět
Zpráva