Hledání | CzechNymph.cz
HomeHledání

Hledání

E-shop: Sklepávač srsti o dvou průměrech zasunutých do sebe. V rámci balení je i velice praktický jemný hřebínek na vyčesávání jemných ...
E-shop: Cormorants jsou skvělé vzory k vyzkoušení za situací, kdy jsou ryby již příliš opatrné v braní jasných fantastických mušek.
E-shop: Cormorants jsou skvělé vzory k vyzkoušení za situací, kdy jsou ryby již příliš opatrné v braní jasných fantastických mušek.
E-shop: Léto v Kaitum v Laponsku nabízí muškaření lipanů a štik v severské divočině.
E-shop: Klasický černý matuka streamer vyvinutý Davidem Collyerem, který je velice účinný jako pomalu tažený na jakékoliv šňůře.
E-shop: Jeden ze základních vzorů pro lov atlatnských lososů. Vyzkoušejte na jakékoliv šňůře, až najdete hloubku, v níž jsou lososi aktivní.
E-shop: Kompletní pár křídel z Anglické koroptve je další klasika mezi vazači z celého světa. Používá se na křidélka mokrých mušek typu březnovka.
E-shop: Skořicově zbarvené ocasní peří po 10 kusech z Anglické koroptve je další klasika mezi vazači z celého světa. Používá se na křidélka mokrých mušek.
E-shop: CDC varianta klasické Rudořitky.
E-shop: DVD o lovu amerického sportovního fenoménu: Largemouth Bass. DVD o chytání těchto krásných a bojovných ryb v americké Kalifornii.
Odeslat e-mail Zavřít
 
E-mail
Předmět
Zpráva