Zavřít menu Přihlásit Nová registrace hledání

Novinky

Nové kolekce umělých mušek Czechnymph

Připravili jsme pro Vás atraktivní kolekce velice účinných umělých mušek od smrtících říčních tungstenových vzorů, přes originální České nymfy ve dvou setech, až po slovenské suché mušky!

FlyBox & Guideline - Nové výrobky 2018

Rozšířili jsme sortiment výrobků FLYBOX. Vyzkoušejte nový druh mikro šenylky EGGSTASY Nano či nové atraktivní barvy umělých žížal SQUIRMY LEGS. Nenechte si ujít ani novinky GUIDELINE jako oboustranně ujímanou plovoucí muškařskou šňůru FARIO DT a vylepšený bederní pás EXPERIENCE!

Patagonia - Nové vesty & tašky 2018

Zařadili jsme pro Vás nové moderní muškařské vesty, ledvinky, batohy a tašky! Voděodolné vybavení prvotřídní kvality chránící Váš drahocenný muškařský gear při krátkých jednodenních, ale i dlouhodobých výletech.

Fulling Mill - Master Class Fluorocarbon

Inovativní a pro ryby nejméně viditelný fluorocarbon na trhu! Je neuvěřitelně pevný, velmi vláčný a výborně drží v uzlu. Dostupný v 13 průměrech od 0,110 do 0,385 mm v 50 m návinech.

Jak vybrat muškařský naviják Hanák Competition?

Článek, který pomůže se lépe orientovat v sortimentu muškařských navijáků od Hanák Competition.

Nová galerie - U svěráčku: AR Orange Tip River Killer

Nepřehlédněte ani novou galerii v podobě pokračování vázací série "U svěráčku". Tentokrát jsem si pro Vás připravil podrobný vázací návod na super účinnou říční tungstenovou nymfu z mé předešlé fotogalerie.

Naši dodavatelé

Odeslat e-mail Zavřít
 
E-mail
Předmět
Zpráva