Zavřít menu Přihlásit Nová registrace hledání

Novinky

HEMINGWAY'S - Originální & velice kvalitní muškařské potřeby ZPĚT v našem e-shopu!

Originální muškařské výrobky z produkce firmy HEMINGWAY'S jsou opětovně k dostání na Czechnymph!!! Nyní u nás naleznete praktické a pro Vaše vázání velice užitečné vázací materiály - Hotová tělíčka a speciální a velice populární Splétané návazce vhodné pro všechny muškařské techniky, které používáte a rybí druhy, které chytáte!

 

NOVÁ GALERIE - Jezerní muškaření v srdci Anglie

Nová fotogalerie z květnového lodního muškaření na proslulých pstruhových stojatých vodách v srdci Anglie. Mrkněte se na mé fotky z našeho pěti denního muškařského výletu, během kterého jsme navštívili světoznámé stojáky jako Draycote, Pitsford, Grafham a Eyebrook!

FULLING MILL - Nové super-účinné mušky do Vaší krabičky!

Přinášíme Vám nové a pro ryby naprosto neodolatelné umělé mušky z produkce Vaší oblíbené anglické značky FULLING MILL! Naši stávající a velice rozsáhlou nabídku všech možných typů mušek jsme rozšířili o nové druhy maximálně účinných pstruhových vzorů.

VENIARD - Nové svěráčky a vázací příslušenství

Všechny typy svěráčků a vázacích pomůcek na jednom místě - v našem e-shopu Czechnymph! Přinášíme Vám nové vázací pomůcky z produkce proslulé anglické firmy VENIARD, která se již dlouhá léta zabývá výrobou těch nejkvalitnějších vázacích materiálů a pomůcek. Naší stávající nabídku jsme rozšířili o nové druhy svěráčků a dalšího vázacího příslušenství!

Naši dodavatelé

Odeslat e-mail Zavřít
 
E-mail
Předmět
Zpráva