Vodní nádrž Kunčice | Jezerní muškaření | CzechNymph.cz
HomeČlánkyRevíryVodní nádrž Kunčice

Vodní nádrž Kunčice

Kategorie: Muškařské revíry | Autor: Roman Šebesta

Rybářské sdružení Kunčice pod Ondřejníkem otevřelo nový revír s možností jezerního muškaření.


Vodní nádrž Kunčice

Oznamujeme vám otevření nového revíru vodní nádrž Kunčice s výskytem pstruha duhového a s možností muškaření na stojaté vodě. Duháka do svého rybníku vysadilo Rybářské sdružení Kunčice pod Ondřejníkem. Rybník má rozlohu něco přes hektar a nachází se v obci Kunčice pod Ondřejníkem. Jedete-li ve směru od obce Čeladná směrem na Rožnov pod Radhoštěm, tak uvidíte revír ze silnice po levé straně.

Podmínky rybolovu: Povolenky se prozatím vydávají pouze „pstruhové“. Cena povolenky chyť a pusť 150,- , loví se na háčky bez protihrou, při přívlači (wobler, třpytka) na jeden jednoháček.

Cena povolenky, když si chcete rybu vzít je 250,- a za tuto cenu si můžete nechat 3 ks pstruha. Lov pouze na umělou (muška, twistr, vobler, třpytka) nebo rostlinnou nástrahu, opět na jednoháčky. Míra pstruha je 30 – 50 cm, ryby nad 50cm musí být šetrně puštěny zpět do vody.

Podrobnosti budou vyvěšeny na rybářské chatě, u které se také parkuje. V chatě je možnost občerstvení, po domluvě i společenské a sportovní akce (setkání rybářů, závody, kurzy vázání umělých mušek atd.).

Rybník je protáhlejšího tvaru, takže se sem vejde dost rybářů, aniž by si vadili. Hloubka nádrže je do 4 metrů a má přírodní břehy. Výskyt ryb: pstruh duhový (i nad 60 cm), kapr (až 80 cm), amur.

Kontakt na „správce“ - pan Valenta 737985323. Chytá se o víkendech nebo i ve všední den po předchozí domluvě telefonem.

Odeslat e-mail Zavřít
 
E-mail
Předmět
Zpráva