Muškařské krabičky | Krabičky na umělé mušky | CzechNymph.cz

⭐ CzechNymph VÁNOČNÍ DÁRKOVÉ KUPONY! 💌🎣 Ideální vánoční dárek pro vaše blízké rybáře ve chvílích, kdy si přesně nevíte rady s konkrétním dárkem! 🎄🎁😍

HomeE-ShopKrabičky na mušky

Krabičky na mušky

Muškařské krabičky jsou velice důležité muškařské příslušenství! Uchovávají umělé mušky v suchu, pohromadě a ve správném pořádku. Ty nejkvalitnější krabičky jsou i vodotěsné, takže když se vám někdy během rybářské výpravy stane, že se voda dostane i do vaší muškařské vesty či ledvinky, vaše mušky jsou v těchto krabičkách v suchu a bezpečí. Dnes jsou nejčastější krabičky, které mají kvalitní pěnovou výplň, do které můžete vaše mušky zapíchat, či zasunout do mikrozářezů, ze kterých by neměly vypadávat. Velkým trendem jsou ultra-tenké muškařské krabičky, které si můžete schovat i do těch nejmenších kapes, což je v dnešní době muškařského minimalismu u vody velice důležitý faktor! Výborné jsou i krabičky s průhledným víčkem, ze kterých si např. během deště můžete vybrat mušky dopředu, aniž byste krabičku otevírali a déšť tak zmáčel ostatní mušky z krabičky.

Námi nabízené krabičky všechny tyto výše uvedené vlastnosti mají, neváhejte proto a vyberte si z naší rozsáhlé nabídky muškařských krabiček!

Zobrazit výrobce

Filtr výrobců

Produkty

Řadit podle:
1 / 2
43 položek
01 02
Odeslat e-mail Zavřít
 
E-mail
Předmět
Zpráva