Krabička na mušky Fulling Mill Streamer Box | CzechNymph.cz

🔥 CzechNymph CYBER MONDAY 2022 - 12% SLEVA na všechny výrobky do 30. listopadu nebo do vyprodání zásob! 🎣💣💥

HomeE-ShopKrabičky na muškyKrabička na mušky Fulling Mill Streamer Box

Krabička na mušky Fulling Mill Streamer Box

Krabička na mušky Fulling Mill Streamer Box Krabička na mušky Fulling Mill Streamer Box
Koupit: Krabička na mušky Fulling Mill Streamer Box
Kód Barva Cena/ks Sklad Dodání Kusů
Kód: FM1815 Barva: červená Cena/ks: 529 CZK Sklad: 2 ks Dodání: ihned -+

Krabička na mušky Fulling Mill Streamer Box je větší hluboká krabička z řady originálních červených krabiček "Made In Britain" s průhledným víkem - výborná bytelná krabička s dostatečnou kapacitou pro vaše streamery či jiné další velké říční i jezerní mušky.

Tato lehká krabička z polykarbonátu má elegantní, matné průhledné víko, takže můžete vidět vaše mušky ještě před jejich výběrem, což je velice výhodné např. v dešti. Navíc hrubší průhledné víko nepodléhá poškrábání, jako tomu je u krabiček s lesklým průhledným víkem.

Krabička byla vyrobena i s ohledem na použití při mořském muškaření a tvrdších podmínkách. Uvnitř je krabička standardně vyplněna jednostrannou vysokou a hustou pěnou s mikro-zářezy s kapacitou až 60 objemnějších a velkých streamerových mušek!

Streamer Box je ideální krabička pro muškaře, kteří s oblibou loví na velké streamery, případně i na Terrestrials - pěnové napodobeniny suchozemského hmyzu, pro které je potřeba dostatečné místo v krabičce. Tuto krabičku můžete pohodlně nosit ve větší kapse vesty, bundy nebo rybářské ledvinky.

Rozměry: 32 x 106 x 186 mm

Výrobce: Fulling Mill
Odeslat e-mail Zavřít
 
E-mail
Předmět
Zpráva