Krabička na mušky Fulling Mill Tactical Max Box | CzechNymph.cz

🔥 Vázací sezona je v plném proudu, navštivte naši kategorii "Vázací materiály a pomůcky" a doplňte zásoby! 🤩🎣👍

HomeE-ShopKrabičky na muškyKrabička na mušky Fulling Mill Tactical Max Box

Krabička na mušky Fulling Mill Tactical Max Box

Krabička na mušky Fulling Mill Tactical Max Box Krabička na mušky Fulling Mill Tactical Max Box
Koupit: Krabička na mušky Fulling Mill Tactical Max Box
Kód Barva Cena/ks Sklad Dodání Kusů
Kód: FM1820 Barva: červená Cena/ks: 885 CZK Sklad: 1 ks Dodání: ihned -+

Krabička na mušky Fulling Mill Tactical Max Box je velká a velice bytelná krabička z řady originálních červených krabiček "Made In Britain". Tato krabička na umělé mušky vyrobená z polykarbonátu má pevné neprůhledné víko, neboť je oboustranně vyplněná hustou 4 mm silnou pěnou s mikro-zářezy, navíc obsahuje i vnitřní list, který je rovněž oboustranně vyplněn hustou pěnou s mikro-zářezy. V této krabičce dostáváte tak 4 velké plochy pro vaše umělé mušky, kterých tato výjimečná krabička pojme více jak 1 150!

Tactical Max Box je tedy naprosto výborná velko-kapacitní krabička pro říční i jezerní muškaře, kteří už rozhodně nepodceňují přípravu a k vodě chodí vždy s tím největším množstvím různorodých umělých mušek pro danou situaci.

Skvělá krabička pro nymfové, mokré a menší suché vzory pro říční rybolov, či pakomáry, nymfy, mokré mušky, lurky a menší streamery pro lov na stojatých vodách, případně jako univerzální krabička, do které naskládáte naprosto všechny mušky, které ve vašem muškařském životě využijete v jakékoliv situaci!

Pokud chcete mít všechny vaše mušky pohromadě a k vodě chodit pouze s jednou krabičkou, ve které vždy najdete ten správný vzor, Krabička na mušky Fulling Mill Tactical Max Box je pro vás nekompromisní jasnou volbou!

Rozměry: 44 x 106 x 186 mm
Váha: 240 g

Výrobce: Fulling Mill
Odeslat e-mail Zavřít
 
E-mail
Předmět
Zpráva