Krabička na mušky Guideline Slim Tri Foam Lime | CzechNymph.cz
HomeE-ShopKrabičky na muškyKrabička na mušky Guideline Slim Tri Foam Lime

Krabička na mušky Guideline Slim Tri Foam Lime

Krabička na mušky Guideline Slim Tri Foam Lime Krabička na mušky Guideline Slim Tri Foam Lime - M
+ 5
New
Koupit: Krabička na mušky Guideline Slim Tri Foam Lime
Kód Velikost Cena/ks Sklad Dodání Kusů
Kód: 106886 Velikost: M Cena/ks: 299 CZK Sklad: 5 ks Dodání: ihned -+
Kód: 106887 Velikost: L Cena/ks: 319 CZK Sklad: 4 ks Dodání: ihned -+

Krabičky na mušky Guideline Slim Tri Foam jsou ideální, pokud nechcete nosit více, než je nutné, nebo pokud chcete mít několik krabiček pro různé rybářské situace.

Krabička Slim Tri Foam je vyrobena z polykarbonátu, který má velkou odolnost, pevnost a skvělý křišťálově čistý povrch. Dvě velikosti se hodí pro většinu typů suchých mušek, nymf a streamerů.

Vnitřní výška je 15 mm, což umožňuje mít větší padákové mušky a mušky s křídly až do velikosti 10-12, aniž byste měli problém s rozdrcením křídel. Přesto je tato krabička poměrně tenká, díky čemuž se vejde do všech Guideline batohů a vest a můžete jich nosit několik v jedné kapse.

Tento typ krabiček je obzvláště oblíbený pro mušky, které používáte ve zvláštních situacích během sezóny, tedy mušky, které nemusíte nosit neustále. Pěnová vložka je limetkové barvy, která dobře kontrastuje s většinou typů mušek.

Velikost M: 156 mm (délka) x 107 mm (šířka) a 27 mm (tloušťka). Střední krabička má 13 otvorů v řadě a celkem 10 řad, tj. celkem 130 otvorů k upevnění mušek.

Velikost L: 186 mm (délka) x 130 mm (šířka) a 27 mm (tloušťka). Velká krabička má 17 otvorů v řadě a celkem 12 řad, tj. celkem 204 otvorů k upevnění mušek.

Výrobce: Guideline
Odeslat e-mail Zavřít
 
E-mail
Předmět
Zpráva