Krabička pro úschovu háčků | CzechNymph.cz

E-shop je v plném provozu, vyskladňujeme objednávky každý den. Osobní odběr možný po domluvě v naší provozovně v Brandýse nad Labem. tel.: 702 002 210 (10:00 - 15:00)

HomeČlánkyOstatní Krabička pro úschovu háčků

Krabička pro úschovu háčků

Kategorie: Ostatní články o muškaření | Autor: Pavel Adamovský

Nemůžete sehnat správnou krabičku pro úschovu háčků? Máme jeden typ z prodejny zdravotnických potřeb.

Již od svých vazačských začátků jsem řešil problém uskladnění nejrůznějších materiálů a pomůcek, které jsou k výrobě mušek potřeba. Asi největší problémy jsem vždy měl s úschovou a organizací háčků. Ze začátku jsem háčky nechával v krabičkách nebo uzavíratelných igelitových sáčcích, tak, jak jsem je zakoupil v obchodě. Se vzrůstajícím počtem druhů a velikostí háčků jsem však vždy několik minut strávil tím, než jsem našel ten pravý. Začal jsem tedy shánět nějakou krabičku, do které bych háčky uložil - bohužel ani v muškařských speciálkách jsem nenašel to, co jsem hledal. Krabičky buď byly příliš veliké, měly malý počet přihrádek nebo špatně "těsnily" a háčky se mi občas promíchaly.

Zlom nastal až po návštěvě obchodu se zdravotnickými potřebami. Už si přesně nepamatuji, zda jsem měl nějaké zdravotní potíže, nebo jsem šel pouze koupit nový pean, neboť pean s přesnou pravidelností ztrácím. Každopádně jsem si při placení všiml malé bílé krabičky s jedenadvaceti malými přihrádkami. Poprosil jsem prodavačku, aby mi krabičku ukázala - ihned jsem věděl, k jakému účelu bude sloužit. K úschově háčků. Krabičku můžete vidět na obrázku - její oficiální název je dávkovač léků. Krabička je "kapesního" formátu a velmi milá je i její cena - 30 Kč.

Krabička pro úschovu háčků

Odeslat e-mail Zavřít
 
E-mail
Předmět
Zpráva