Dárky pro muškaře | Tipy na dárky | CzechNymph.cz

E-shop je v plném provozu, vyskladňujeme objednávky každý den. Osobní odběr možný po domluvě v naší provozovně v Brandýse nad Labem. tel.: 702 002 210 (10:00 - 15:00)

HomeČlánkyRecenze 9 tipů na muškařské dárky od nemuškařů

9 tipů na muškařské dárky od nemuškařů

Kategorie: Recenze muškařských výrobků | Autor: Pavel Adamovský

Naše tipy pro dárky pro muškaře od nemuškařů vycházejí z našich dlouhodobých zkušeností v oblasti prodeje muškařských potřeb.


Czechnymph Dárkový kupon

Tento článek je určený všem, co mají v rodině nebo mezi přáteli vášnivého muškaře a chtěli by jej/ji podarovat vhodným dárkem, který udělá radost a nevzbudí rozpaky. Určitě se najde několik věcí, které z muškařského sortimentu lehce vybere i nemuškař. Pojďme se tedy podívat na pár tipů na vhodný dárek pro muškaře.

1) Dárkový poukaz - Dnes již běžná věc, kterou nabízí velké množství rybářských obchodů i eshopů, takže v tomto případě bude důležité pouze vybrat ten správný! Oblíbený eshop každého muškaře není dnes složité zjistit - ať již pomocí několika zvídavých otázek, krátkou investigací lajků na Facebooku či Instagramu a v případě muškaře partnera třeba i podle výpisu transakcí z bankovní karty. Někomu ale již mohou přijít dárkové kupóny trochu nudné a ne příliš kreativní, naštěstí tu ale máme další možnosti.

2) Tričko nebo košile - tak tady se asi opravdu nedá nic zkazit - snad kromě výběru velikosti. Tričko s rybářským motivem potěší každého a pokud chcete trochu více překvapit, pak investujte do speciální muškařské košile. Na první pohled vypadá muškařská košile jako většina outdoorových košil, ale zkuste koupit právě košili s pár vychytávkami pro muškaře (např. správně umístěné kapsy, očko pro přichycení nejrůznějších pomůcek atd.). Ideálně, když je vybraný kousek ještě označený oblíbenou značkou. Určitě uděláte větší radost s košilí Guideline nebo Simms oproti nějaké bezejmenné.

3) Malá drobnost - v sortimentu muškařských pomůcek najdete vždy pár věcí, co muškaře potěší. Často je jedná o malé drobnosti, které nezatíží váš rozpočet - ať to budou maličkosti typu otvírák na pivo (s rybím motivem samozřejmě), klíčenka, bezešvý šátek, lahvička na alkohol a další.


Vázací muškařská sada Veniard Premium Fly Tying Kit

4) Sada k vázání mušek - jestliže víte, že se vámi obdarovaná osoba chystá začít vázat mušky, skvělý dárek může být kompletní sada pro vázání mušek, která bude obsahovat základní vázací pomůcky i vázací materiály. Pro začátečníka je vždy poměrně složité dát dohromady základ pro vázání mušek (kvůli obrovské šíři sortimentu) a vázací sada tento problém pomůže vyřešit. Jedna z nejlepších sad pro vázání umělých mušek na trhu je vázací sada od anglické firmy Veniard. Tento dárek využívají často i muškaři otcové, když chtějí inspirovat svoji ratolest k vázání mušek.

5) Kvalitní vázací svěráček - mnoho začínajících vazačů si pořizují nejprve jednoduché a levnější vázací svěráčky. Pokud vidíte, že u vázání tráví hodně času, možná je čas na svěráčkový upgrade. Kvalitní vázací svěráčky se vyrábějí i v České republice (např. firma Tvrdek), takže kromě radosti doma uděláte radost i místnímu daňovému úřadu. Pokud si nejste jisti, zda je upgrade třeba, pošlete na náš email fotografii současné výbavy a my vám poradíme.

6) Ponožky a spodní prádlo - ponožky a slipy jsou v mnoha domácnostech dárkový evergreen. Ale jak často jste darovali ponožky a spodní prádlo od muškařského výrobce? Můj tajný tip je nákup muškařských spodek - udělají radost a přinesou spoustu zábavy pokaždé, až se do nich bude obdarovaná osoba ve vaši přítomnosti oblékat. Také v tomto případě nám pak klidně pošlete fotografii :-)

7) Čepice a šátky - další kategorií, kterou se nespálíte, jsou muškařské kšiltovky, zimní čepice a nebo kvalitní bezešvé šátky Buff. Vybrat můžete z velkého množství barev a designů a navíc velikosti jsou zde univerzální, takže odpadá riziko výměny zboží, které nepadne.

8) Muškařské tašky - také znáte muškaře, co hážou rybářské věci do tašky IKEA? Tak zde máte ideální příležitost obdarovat daného nešťastníka pořádnou rybářskou taškou, kam se vejdou všechno důležité muškařské vybavení, pomůcky, rezervní oblečení a jiné zbytečnosti. Navíc vše může být perfektně přehledné díky promyšlenému systému rozdělení prostoru tašky i velkým množství kapes.

9) Kniha - muškařské literatury není nikdy dost a také je velmi jednoduché zjistit, co váš drahý muškař již v knihovničce má a který titul chybí. Ve velké výhodě budete, pokud vaše obdarovaná osoba vládne anglickým jazykem, protože výběr knížek o muškaření v angličtině zdánlivě nekonečný. V našem rodném jazyce je výběr trochu omezený, ale zase hodně muškařů si přeje mít v knihovničce každý domácí titul.

Tolik naše doporučení založené na zkušenostech s předvánočního prodeje. V případě jakýchkoliv otázek se na nás můžete obrátit přes email, online chat, Facebook nebo Instagram - rádi poradíme...

Odeslat e-mail Zavřít
 
E-mail
Předmět
Zpráva