Ephemeridae Nuptialis Volatus: Mayflies On Their Honeymoon- Kniha | CzechNymph.cz
HomeE-ShopMuškařská literatura a DVDMuškařské knihyEphemeridae Nuptialis Volatus: Mayflies On T ...

Ephemeridae Nuptialis Volatus: Mayflies On Their Honeymoon- Kniha

Ephemeridae Nuptialis Volatus: Mayflies On Their Honeymoon- Kniha Ephemeridae Nuptialis Volatus: Mayflies On Their Honeymoon- Kniha
Koupit: Ephemeridae Nuptialis Volatus: Mayflies On Their Honeymoon- Kniha
Kód Verze Cena/ks Sklad Dodání Kusů
Kód: RM_ENV Verze: anglická Cena/ks: 1 149 CZK Sklad: 5 ks Dodání: ihned -+

Tato kniha představuje 49 umělých napodobenin dospělců jepic, spinnerů (vajíček kladoucích jepic), spentů (mrtvých dospělců jepic) a celkově všech možných druhů jepic z italské a obecně evropské ale i severoamerické přírody. Každý krok vázání je ilustrován kvalitními obrázky a detailními popisy.

29 odlišných vázacích technik používaných k vytváření křídel, nožiček a tělíček umělých mušek. Některé z použitých technik jsou zde publikovány vůbec úplně poprvé. Vzory obsažené v této knize jsou dále doplněny 51 fotografiemi dalších vývojových stádií jepic (subimago a imago).

První část knihy se zabývá „Základními charakteristikami“ ve vztahu vnímání umělých mušek samotnými rybami - a případný faktor poplašení ryby muškou, což je ve skutečnosti velice důležitá vlastnost, kterou je třeba vzít v úvahu při výběru samotného vázacího materiálů a technik vázání konkrétní umělé mušky, která by měla působit přirozeně a pro ryby věrohodně!

Obsah: Vzory suchých mušek - plovoucí jepice pro všechny typy vod (malé, střední a velké toky, údolní a rovinaté řeky, horské říčky a jezera), klasické, moderní a kombinované způsoby vázání s vyobrazenými vázacími kroky. Popis ideálních podmínek použití pro každý vzor, rady a příběhy týkající se jejich použití.

Podívejte se do knihy v tomto náhledu.

Výrobce: Fly Line Ecosistemi Fluviali
Odeslat e-mail Zavřít
 
E-mail
Předmět
Zpráva