Fario Cork Accessories Guideline | CzechNymph.cz

🔥 10% SLEVA na brodící kalhoty a boty Guideline a Kinetic s promo-kódem "BRODAKY10" až do pondělí 20. května nebo do vyprodání zásob! 🎣⏰🤩

Fario Cork Accessories Guideline

Fario Cork Accessories Guideline Fario Cork Accessories Guideline - Amadou vysoušeč mušek
Koupit: Fario Cork Accessories Guideline
Kód Typ Cena/ks Sklad Dodání Kusů
Kód: GL73066 Typ: Amadou vysoušeč mušek Cena/ks: 679 CZK Sklad: 1 ks Dodání: ihned -+
Kód: GL73067 Typ: Srovnávač návazců Cena/ks: 249 CZK Sklad: 3 ks Dodání: ihned -+

Kolekce muškařských doplňků, které ozdobí vaši vestu, ale hlavně pomohou vám elegantně vyřešit problémy, které negativně ovlivňují průběh pohodového chytání se suchou muškou.

Na výrobu těchto doplňků z Itálie byl použit ten nejtvrdší korek. Velice hladký povrch, vysoká kvalita, elegantní a originální vzhled. To jsou Guideline Fario muškařské doplňky z korku.

Fario Cork Amadou Fly Dryer
Tradiční cesta, jak vysoušet vaše suché mušky, které už nemají 100% plovoucí schopnost. Amadou je vyrobeno z přírodního materiálu a vyniká vysokou absorbcí vody. Stačí jen vložit vaši mušku do otevřeného Amadou a zmáčknout na dobu několika vteřin a vaše muška bude opět naprosto suchá.

Fario Cork Leader Stretcher
Výborný doplněk vaší vesty, který vám pomůže narovnat zkroucený návazec, který byste jinak již museli nahradit novým. Tento korkový srovnávač návazců má vložku z přírodního kaučuku z rostlin, která je měkčí a trochu lepkavější než standardní nosítka. Tento materiál dobře drží návazec, takže při narovnávání neklouže. Pokud návazec proklouzne, vytvoří se tření a výsledkem je kudrnatější návazec díky teplu z tření.

Výrobce: Guideline
Odeslat e-mail Zavřít
 
E-mail
Předmět
Zpráva