Jezerní mušky pro metodu "Muška-Splávek" - Kolekce mušek | CzechNymph.cz

⭐ CzechNymph VÁNOČNÍ DÁRKOVÉ KUPONY! 💌🎣 Ideální vánoční dárek pro vaše blízké rybáře ve chvílích, kdy si přesně nevíte rady s konkrétním dárkem! 🎄🎁😍

HomeE-ShopKolekce mušekJezerní mušky pro metodu "Muška-Splávek" - Kolekce mušek

Jezerní mušky pro metodu "Muška-Splávek" - Kolekce mušek

Jezerní mušky pro metodu "Muška-Splávek" - Kolekce mušek Jezerní mušky pro metodu "Muška-Splávek" - Kolekce mušek - 27 mušek
Koupit: Jezerní mušky pro metodu "Muška-Splávek" - Kolekce mušek
Kód Cena/ks Sklad Dodání Kusů
Kód: CNFS_DDS Cena/ks: 1 399 CZK Sklad: 2 ks Dodání: ihned -+

Unikátní kolekce speciálních mušek určených pro lov moderní jezerní metodou "Muška-splávek" - kompletní set velice účinných chytacích nymfových mušek, ale i nosných mušek "Pampelišek" - CDC muška-splávků!

Tento speciální set obsahuje 27 vzorů navázaných na kvalitní bezprotihrotové háčky velikosti 12 a 14! V případě, že máte zájem začít s jezerním muškaření na stojatých vodách a chcete vyzkoušet nebo využívat všechny lovecké techniky, tuto kolekci byste měli mít ve vašem jezerním vybavení.

V setu najdete tenké černé lurky s tungstenovou hlavičkou - jakožto koncové mušky (2 vzory ve 2 velikostech, každý vzor po 4 kusech) specifické tungstenové nymfy - jakožto koncové nebo i přívěsné mušky (2 vzory ve 2 velikostech, každý vzor po 4 kusech), speciální pakomáry - jakožto přívěsné mušky (2 vzory ve 2 velikostech, každý vzor po 4 kusech) a 3 huňaté a dokonale impregnované CDC "Pampelišky" ve 3 barevných variantách - jakožto nosné mušky = splávky/indikátory záběru! Všechny tyto mušky jsou jako vždy připraveny ve velice praktické malé a tenké krabičce, která se vejde i do malé kapsy vaší muškařské vesty, košile či muškařské ledvinky!

Jednotlivé mušky jsou maximálně osvědčené vzory při statickém lovu na stojatých vodách - obzvláště výborné pro jezerní duháky i potočáky!

Celá tato kolekce byla sestavena naším specialistou Alešem (Ála Richie) ve spolupráci s naším vazačem Tondou - bývalým juniorským reprezentantem ČR v muškaření. Výsledkem spojení klasického a závodního přístupu k jezernímu muškaření je tato originální kolekce určena pro specifickou a rovněž i tak trochu kontroverzní metodu lovu pstruhů na stojatých vodách!

Nenechte si proto ujít ani Alešův rozsáhlý MUŠKAŘSKÝ SPECIÁL obsahující 4 články a rovněž i tematické galerie, které jsou věnované lovu pstruhů na stojatých vodách! Tuto kolekci jednoznačně využijete při muškaření na všech našich stojatých pstruhových revírech s výskytem duháků a sivenů, neboť vznikla i jako produktová součást tohoto rozsáhlého speciálu!

Výrobce: Czech Nymph
Odeslat e-mail Zavřít
 
E-mail
Předmět
Zpráva