Oblíbené říční mušky Howarda Crostona - Kolekce mušek | CzechNymph.cz

🔥 POZOR: Všechny objednávky na CzechNymph.cz přes Zásilkovnu na výdejní místo NYNÍ JEN ZA 6️⃣0️⃣,- Kč! 🎣🔝😍

HomeE-ShopKolekce mušekOblíbené říční mušky Howarda Crostona - Kolekce mušek

Oblíbené říční mušky Howarda Crostona - Kolekce mušek

Oblíbené říční mušky Howarda Crostona - Kolekce mušek Oblíbené říční mušky Howarda Crostona - Kolekce mušek - 32 mušek
+ 2
Koupit: Oblíbené říční mušky Howarda Crostona - Kolekce mušek
Kód Cena/ks Sklad Dodání Kusů
Kód: CNFS_HC Cena/ks: 1 299 CZK Sklad: 2 ks Dodání: ihned -+

Unikátní kolekce velice účinných Pstruhových streamerůTungstenových jigůSuchých mušek sestavena z těch nejoblíbenějších a závodních říčních pstruhových mušek úřadujícího mistra světa v muškaření Howarda Crostona.

Tento originální set obsahuje 32 mušek navázaných na kvalitních bezprotihrotových háčcích Hayabusa v různých velikostech ale i s různými velikostmi tungstenových kuliček - v případě vzorů tungstenových nymf!

Samotné mušky z Fulling Mill závodnické edice mušek Howarda Crostona jsou mezi našimi zákazníky velice oblíbené stejně jako mušky Luboše Rozy z obdobné edice, a proto jsme se rozhodli vytvořit tuto kolekci, ve které každý muškař najde ty nejstěžejnější vzory říčních mušek! Kolekce by proto rozhodně neměla chybět žádnému modernímu muškaři, který s oblibou loví na na evropských pstruhových řekách a potocích a sám si mušky neváže nebo chce mít ve výbavě zaručené vzory.

2 streamerové vzory, 12 těžkých nymfových vzorů a 2 vzory suchých mušek po 2 kusech od každého typu je připraveno ve velice praktické malé a tenké krabičce, která se vejde i do malé kapsy vaší muškařské vesty či košile!

Nenahraditelné univerzální říční kombo určené k lovu moderními muškařskými metodami na řekách, říčkách a potocích všech druhů a velikostí. Všechny vzory jsou velice efektivní při lovu pstruhů obecných, duhových, lipanů, ale i tloušťů, parem a dalších ryb obývajících pstruhové i mimopstruhové řeky!

Konkrétní vzory mušek v kombinaci s jejich velikostmi a druhy zatížení byly z kompletní edice Fulling Mill Howarda Crostona vybrány naším specialistou Alešem (Ála Richie), který se říčnímu lovu s oblibou věnuje po celý rok a všechny mušky z této kolekce otestoval s velkými úspěchy na jeho oblíbených pstruhových i mimopstruhových tocích!

Výrobce: Czech Nymph
Odeslat e-mail Zavřít
 
E-mail
Předmět
Zpráva