TOP 5 Streamerů pro lov štik - Kolekce mušek | CzechNymph.cz
HomeE-ShopKolekce mušekTOP 5 Streamerů pro lov štik - Kolekce mušek

TOP 5 Streamerů pro lov štik - Kolekce mušek

TOP 5 Streamerů pro lov štik - Kolekce mušek TOP 5 Streamerů pro lov štik - Kolekce mušek
Koupit: TOP 5 Streamerů pro lov štik - Kolekce mušek
Kód Cena/ks Sklad Dodání Kusů
Kód: CNFS_T5PS Cena/ks: 899 CZK Sklad: 5 ks Dodání: ihned -+

Tato originální malá kolekce vychází z TOP5 nepostradatelných barevných kombinací pro štikové streamery a je tedy naprosto nutná pro všechny muškaře, kteří chtějí začít s efektivním lovem štik na umělou mušku.

V případě, že chcete začít s lovem štik a nevíte si rady, které streamery či barvy streamerů jsou ty nejvhodnější, tato malá a finančně výhodná MUST HAVE kolekce je pro vás jasnou volbou, neboť my jsme těch TOP5 vybrali za vás!

Kolekce obsahuje  Štikový streamer s Wiggle Tail ocáskem červeno-bílý (Paolo's Wiggle Tail White & Red), Štikový streamer zlato-žluto-oranžový (Whistler Yellow & Orange), Štikový rybičkový streamer napodobující plotici (Dougie's Roach), Štikový rybičkový streamer napodobující okounka (Dougie's Perch), Velký štikový rybičkový streamer černo-zlatý (Black 'N' Gold Streamer) a Drátěný návazec Fulling Mill Predator Traces s nosností 9 Kg a délkou 60 cm!

Kolekce tedy vychází z těch nejzásadnějších barevných kombinací, které štiky milují - červeno-bílá, oranžovo-žlutá, bílá "plevelná" ryba, pruhovaný okounek a černá!

Všechny produkty byly vybrány naším muškařským specialistou Alešem (Ála Richie), který se lovu dravých ryb na muškařské náčiní aktivně věnuje již několik let. Všechny nové typy streamerů Fulling Mill určených pro lov sladkovodních dravců pro vás s velkými úspěchy testoval v minulých sezonách, a proto si můžete být naprosto jistí, že kolekce obsahuje hlavně ty nejúčinnější a opravdu osvědčené vzory!

Streamery jsou baleny jednotlivě v originálních sáčcích Fulling Mill - stejně tak jako ocelové lanko!

Výrobce: Czech Nymph
Odeslat e-mail Zavřít
 
E-mail
Předmět
Zpráva