Kolekce mušek - TOP Říční tungstenové nymfy | CzechNymph.cz

E-shop je v plném provozu, vyskladňujeme objednávky každý den. Osobní odběr možný po domluvě v naší provozovně v Brandýse nad Labem. tel.: 702 002 210 (10:00 - 15:00)

HomeE-ShopKolekce mušekKolekce mušek - TOP Říční tungstenové nymfy

Kolekce mušek - TOP Říční tungstenové nymfy

Kolekce mušek - TOP Říční tungstenové nymfy Kolekce mušek - TOP Říční tungstenové nymfy - 32 mušek
Koupit: Kolekce mušek - TOP Říční tungstenové nymfy
Kód Cena/ks Sklad Dodání Kusů
Kód: CNFS_TN Cena/ks: 1 299 CZK Sklad: 2 ks Dodání: ihned -+

Absolutně smrtící kolekce tungstenových nymf a tugnstenových jigů sestavena z těch nejlepších říčních vzorů. Tento skvělý set zahrnuje 32 mušek navázaných na kvalitní bezprotihrotové háčky Hayabusa velikosti 14! Kolekce, která by neměla chybět žádnému modernímu muškaři je námi speciálně vybrána a určena pro lov na evropských pstruhových řekách a říčkách. 16 nymfových vzorů po 2 kusech od každého typu je připraveno ve velice praktické malé a tenké krabičce, která se vejde i do malé kapsy vaší muškařské vesty či košile!

Nenahraditelné nymfové kombo určené k lovu moderními evropskými nymfovacími metodami na řece či potoku. Všechny mušky jsou velice efektivní při lovu pstruhů obecných, duhových, lipanů, ale i tloušťů, parem a dalších ryb obývající mimopstruhové řeky! Všechny mušky byly vybrány naším specialistou Alešem (Ála Richie), který se říčnímu lovu na nymfu věnuje po celý rok!

Výrobce: Czech Nymph
Odeslat e-mail Zavřít
 
E-mail
Předmět
Zpráva