Kolekce mušek - Univerzální říční suché mušky | CzechNymph.cz

💥 CzechNymph BLACK FRIDAY 2021 týden startuje! 🖤 Využijte až 40% SLEVY na vybrané muškařské vybavení! 🤩🥳

HomeE-ShopKolekce mušekKolekce mušek - Univerzální říční suché mušky

Kolekce mušek - Univerzální říční suché mušky

Kolekce mušek - Univerzální říční suché mušky Kolekce mušek - Univerzální říční suché mušky - 32 mušek
20%
20%
Koupit: Kolekce mušek - Univerzální říční suché mušky
Kód Cena/ks Sklad Dodání Kusů
Kód: CNFS_URDF Cena/ks: 1 039 CZK Sklad: 7 ks Dodání: ihned -+

Naprosto univerzální moderní kolekce středně velkých suchých mušek pro říční a jezerní lov pstruhů, lipanů ale i bílých ryb - tloušťů!

Tento originální set suchých mušek obsahuje 32 vzorů navázaných na kvalitní bezprotihrotové háčky velikosti 12 - 16! Pokud milujete lov lososovitých a bílých ryb na suché mušky, tato kolekce by určitě neměla chybět ve vaší muškařské výbavě.

V setu najdete větší chrostíky navázané s křídlem ze srnčí srsti, ale i z CDC, oblíbené CDC Rockerky, menší palmery, i malé jepičky typu F Fly, ale i tradiční CDC jepice se vztyčenými křidélky. 2 kusy od každého typu jsou připraveny ve velice praktické malé a tenké krabičce, která se vejde i do malé kapsy vaší muškařské vesty, košile či muškařské ledvinky!

Jednotlivé mušky jsou naprosto výtečné při suchém lovu hladových pstruhů, lipanů, ale rovněž i hltavých tloušťů na tekoucích i stojatých vodách!

Všechny mušky z této kolekce byly vybrány naším specialistou Alešem (Ála Richie) ve spolupráci s naším vazačem Tondou - bývalým juniorským reprezentantem ČR v muškaření. Výsledkem spojení klasického a závodního přístupu k muškaření je tato originální kolekce plná ověřených a velice účinných moderních suchých mušek!

Výrobce: Czech Nymph
Odeslat e-mail Zavřít
 
E-mail
Předmět
Zpráva