Krabice plné mušek a vzpomínek - Kniha | CzechNymph.cz

📸 V úterý 16. 4. odstartovala PSTRUHOVÁ SEZONA 2024 a na našem Facebooku již běží tradiční fotosoutěž o hodnotné ceny! 🏆🎣😍 Neváhejte a zúčastněte se i vy! ✊🎥

HomeE-ShopMuškařská literatura a DVDMuškařské knihyKrabice plné mušek a vzpomínek - Kniha

Krabice plné mušek a vzpomínek - Kniha

Krabice plné mušek a vzpomínek - Kniha Krabice plné mušek a vzpomínek - Kniha
Koupit: Krabice plné mušek a vzpomínek - Kniha
Kód Verze Cena/ks Sklad Dodání Kusů
Kód: KPMAV_CZ Verze: česká Cena/ks: 790 CZK Sklad: 49 ks Dodání: ihned -+

Unikátní muškařská publikace mapující historický vývoj a celkovou reputaci české muškařské reprezentace od jejích prvních závodních zkušeností, ať už na světových řekách, tak samozřejmě i jezerech!

Celkový rozsah knihy je 316 stran, na kterých se můžete dočíst vzpomínky na říční a jezerní šampionáty v podobě vzpomínek jednotlivých reprezentantů či přímo pamětí samotného autora - ikony české závodní muškařiny a předního průkopníka lovu lososovitých ryb na stojatých vodách (jezerního muškaření) u nás v České republice - Karla Křivance!

Jednotlivé kapitoly jsou samozřejmě doprovázeny dobovými fotografiemi, které výrazně umocňují nostalgickou náladu z jednotlivých světových soutěží, což velice zvyšuje celkovou atraktivitu této další české muškařské knihy!

Kniha "Krabice plné mušek a vzpomínek" je tištěna v pevné vazbě o rozměrech 17 x 24 x 2,5 cm.

Přečtěte si příběhy a zážitky věhlasných  českých muškařských reprezentantů, mezi které patří např. Slávek Svoboda, Milan Janus, Jiří Klíma, Jan Pecina, Tomáš Starýchfojtů, Pavel Macháň, Jaromír Karafiát, Miroslav Macháček, Antonín Pešek, Vladimír Šedivý, Jaromír Šram, Vít Misar, Jaroslav Bartoň, Dan Svrček, Lukáš Pazderník, Oldřich Dvořák, Martin Drož a samozřejmě mnoho dalších i z mladší závodnické generace, ať už z české reprezentace či zahraničních týmů!

Výrobce: Grayling & Trout Publishing
Odeslat e-mail Zavřít
 
E-mail
Předmět
Zpráva