Multifunkční šátek Buff Original CoolNet UV+ A.D. Rising Giant | CzechNymph.cz

📸 V úterý 16. 4. odstartovala PSTRUHOVÁ SEZONA 2024 a na našem Facebooku již běží tradiční fotosoutěž o hodnotné ceny! 🏆🎣😍 Neváhejte a zúčastněte se i vy! ✊🎥

HomeE-ShopOblečeníBuff® OriginalMultifunkční šátek Buff Original CoolNet UV+ A.D. Rising Giant

Multifunkční šátek Buff Original CoolNet UV+ A.D. Rising Giant

Multifunkční šátek Buff Original CoolNet UV+ A.D. Rising Giant Multifunkční šátek Buff Original CoolNet UV+ A.D. Rising Giant
40%
40%
Koupit: Multifunkční šátek Buff Original CoolNet UV+ A.D. Rising Giant
Kód Cena/ks Sklad Dodání Kusů
Kód: BF122766 Cena/ks: 389 CZK Sklad: 2 ks Dodání: ihned -+
Výprodej produktu - 40 % sleva.

Letní extra-lehký multifunkční bezešvý šátek Buff® se zvýšenou UV ochranou UPF 50+ vyroben z polyesteru REPREVE® (95%) recyklovaného z plastových lahví a elastanu (5%). Ideální doplněk vašeho muškařského oblečení sloužící k ochraně vaší pokožky!

Tento materiál má výbornou schopnost odvádět vlhkost z pokožky do vnějších vrstev materiálu - šátek velmi rychle schne, a tak reguluje teplotu těla. Buff šátek je vysoce prodyšný, vyrobený z elastického materiálu, což jej předurčuje k nošení za horkých dní a zabezpečuje ochranu před škodlivým slunečním zářením a hmyzem!

Originální malované motivy dávají těmto multifunkčním šátkům nenapodobitelný stylový vzhled! Každý muškař, který chce chránit svou pokožku a zároveň chce být maximálně cool, musí mít multifunkční šátek i další oblečení značky Buff Original!

Výrobce: Buff Original
Odeslat e-mail Zavřít
 
E-mail
Předmět
Zpráva