Multifunkční šátek Buff Original CoolNet UV+ Alexandra Nicole Saltwater Flies | CzechNymph.cz

⭐ CzechNymph VÁNOČNÍ DÁRKOVÉ KUPONY! 💌🎣 Ideální vánoční dárek pro vaše blízké rybáře ve chvílích, kdy si přesně nevíte rady s konkrétním dárkem! 🎄🎁😍

HomeE-ShopOblečeníBuff® OriginalUV Buff®Multifunkční šátek Buff Original CoolNet UV+ Alexandra ...

Multifunkční šátek Buff Original CoolNet UV+ Alexandra Nicole Saltwater Flies

Multifunkční šátek Buff Original CoolNet UV+ Alexandra Nicole Saltwater Flies Multifunkční šátek Buff Original CoolNet UV+ Alexandra Nicole Saltwater Flies
Koupit: Multifunkční šátek Buff Original CoolNet UV+ Alexandra Nicole Saltwater Flies
Kód Cena/ks Sklad Dodání Kusů
Kód: BF122776 Cena/ks: 649 CZK Sklad: 4 ks Dodání: ihned -+

Letní extra-lehký multifunkční bezešvý šátek Buff® se zvýšenou UV ochranou UPF 50+ vyroben z polyesteru REPREVE® (95%) recyklovaného z plastových lahví a elastanu (5%). Ideální doplněk vašeho muškařského oblečení sloužící k ochraně vaší pokožky!

Tento materiál má výbornou schopnost odvádět vlhkost z pokožky do vnějších vrstev materiálu - šátek velmi rychle schne, a tak reguluje teplotu těla. Buff šátek je vysoce prodyšný, vyrobený z elastického materiálu, což jej předurčuje k nošení za horkých dní a zabezpečuje ochranu před škodlivým slunečním zářením a hmyzem!

Originální malované motivy dávají těmto multifunkčním šátkům nenapodobitelný stylový vzhled! Každý muškař, který chce chránit svou pokožku a zároveň chce být maximálně cool, musí mít multifunkční šátek i další oblečení značky Buff Original!

Výrobce: Buff Original
Odeslat e-mail Zavřít
 
E-mail
Předmět
Zpráva