Muškařská vesta Guideline Experience DW | CzechNymph.cz

🔥 CzechNymph CYBER MONDAY 2023 - 15% SLEVA na všechny výrobky (s výjimkou některých značek) s kódem CYBER2023 až do 30. listopadu! 🎣💣💥

HomeE-ShopOblečeníVestyMuškařská vesta Guideline Experience DW

Muškařská vesta Guideline Experience DW

Muškařská vesta Guideline Experience DW Muškařská vesta Guideline Experience DW
Koupit: Muškařská vesta Guideline Experience DW
Kód Velikost Cena/ks Sklad Dodání Kusů
Kód: GD105003 Velikost: Univerzální Cena/ks: 4 250 CZK Sklad: 2 ks Dodání: ihned -+

Muškařská hybridní vesta Experience DW nabízí vše, co budete při vašich muškařských výpravách potřebovat! Má všechny druhy praktických kapes a nabízí maximální pohodlí během jejího nošení i při plném využití všech jejich možností a úložných prostor. K této vestě navíc můžete připojit batoh Guideline Experience Backpack, což jistě velice oceníte při delších rybářských výpravách, při kterých sebou musíte mít větší množství potřebných muškařských pomůcek, náhradního oblečení, občerstvení apod.

Tato vesta, která v sobě kombinuje výhody Chest Packu a muškařské vesty je vyrobena z pevné a rychle schnoucí 210D Nylon Oxford a 210D Nylon Baby Rip Stop nylonové tkaniny, vnitřní strana je ušitá ze síťoviny pro dobrou prodyšnost. Látka kolem ramen a krku je polstrovaná, aby docházelo k rovnoměrnému rozložení hmotnosti vesty při jejím silném zatížení.

Všechny zipy jsou nejvyšší kvality z YKK! Dvě svislé kapsy na hrudi jsou vhodné pro menší a lehké krabičky s muškami, metr, muškařskou chemii a cívky s vlasci. Velké hlavní kapsy pojmou i ty největší krabičky s muškami typu C&F popř. navijáky a náhradní cívky! Dále zde naleznete velké množství odepínatelných "kapes", do kterých můžete skrýt a díky praktickým retraktorům a poutkům zavěsit velké množství dalších a velice důležitých muškařských pomůcek a doplňků.

Barva: Grafitová, oranžová vnitřní látka
Materiál: 210D Nylon Oxford/210D Nylon Baby Rip Stop
Velikost: Univerzální
Hmotnost: 543 g
Zipy: YKK

Výrobce: Guideline
Odeslat e-mail Zavřít
 
E-mail
Předmět
Zpráva