HomeE-ShopMuškařské oblečeníMuškařské vestyMuškařská vesta Patagonia Convertible Vest

Muškařská vesta Patagonia Convertible Vest

předchozí
Muškařská vesta Patagonia Convertible Vest  Muškařská vesta Patagonia Convertible Vest, zeleno-šedá
Koupit: Muškařská vesta Patagonia Convertible Vest
Kód Barva Cena/ks Sklad Dodání Kusů
Kód: P_81916_FG Barva: zeleno-šedá Cena/ks: 2 399 CZK Sklad: 2 ks Dodání: ihned -+

Velice praktická a lehká síťovaná vesta pro sladkovodní i slanovodní muškaření! A neboť při vývoji této univerzální muškařské vesty mysleli na vše, můžete si ji propojit s batohy firmy Patagonia a vytvořit tak ideální součást vaší výbavy na delší výpravy za rybami!

Jednoduchý, čistý design s vertikálními kapsami činí z této vesty ideální minimalistickou vestu. Ale pro dlouhé výpravy lze snadno připojit Stormfront® Roll Top Pack a Stormfront® Pack pro vyšší přepravní kapacitu. Lehká konstrukce z polyesterové síťoviny je skvěle prodyšná a nepojímá nadměrnou vlhkost; kapsy jsou nyní vyrobeny z lehčího, rychle-schnoucího 3-vrstvého 100% nylonu. Vnitřní kapsy na zip pro organizaci drobných doplňků. Externí držák prutu. Výtečná lehká vesta pro maximálně pohodový a komfortní rybolov.

Detaily

  • Vestu lze nosit samostatně nebo její přední část upnout k batohu Patagonia; vertikální kapsa pro maximální pohodlí a organizaci; lehký a prodyšný materiál
  • Vnitřní kapsy na zipy pro cívky s návazci; držák prutu
  • Vesta se odděluje v oblasti ramen a pasu, takže lze připevnit k Stormfront® Roll Top Pack nebo Stormfront® Pack (prodávájí se samostatně)
  • 410 g
Výrobce: Patagonia

Diskuze

Odeslat e-mail Zavřít
 
E-mail
Předmět
Zpráva