Muškařský naviják Guideline Fario LW Dk. Grey Green/Gold | CzechNymph.cz

🔥 10% SLEVA na brodící kalhoty a boty Guideline a Kinetic s promo-kódem "BRODAKY10" až do pondělí 20. května nebo do vyprodání zásob! 🎣⏰🤩

HomeE-ShopMuškařské navijákyNavijákyMuškařský naviják Guideline Fario LW Dk. Grey Green/Gold

Muškařský naviják Guideline Fario LW Dk. Grey Green/Gold

Muškařský naviják Guideline Fario LW Dk. Grey Green/Gold Muškařský naviják Guideline Fario LW Dk. Grey Green/Gold #24
New
Doprava zdarma
Koupit: Muškařský naviják Guideline Fario LW Dk. Grey Green/Gold
Kód Velikost Cena/ks Sklad Dodání Kusů
Kód: 107310 Velikost: #24 Cena/ks: 9 249 CZK Sklad: Dodání: 3 týdny -+
Kód: 107312 Velikost: #68 Cena/ks: 10 499 CZK Sklad: Dodání: 3 týdny -+
Kód: 107311 Velikost: #46 Cena/ks: 9 749 CZK Sklad: Dodání: 3 týdny -+

Guideline Fario LW je vynikající muškařský naviják s extra širokou cívkou přednostně určený pro lov všech druhů pstruhů. Každý detail a každá jeho funkce byly vytvořeny s ohledem na jednu jedinou věc - vytvořit dokonalý, lehký, spolehlivý, krásný a přesto velice kvalitní a pevný naviják pro vášnivé muškaře milující lov pstruhů.

Tyto navijáky byly vyrobeny se silnou konstrukcí typu Truss X, která byla použita již při vývoji navijáků Vosso, ale byly přizpůsobeny tak, aby disponovaly štíhlým a elegantním vzhledem! Zapuštěná patka navijáku umožňuje, aby byl naviják blíže k rukojeti, což má za následek lepší rovnováhu. Pevná klec navijáku po celém obvodu zabraňuje tomu, aby se vlasec navinul na osu navijáku a došlo k zamotání.

Muškařský naviják Fario LW v tmavě zelené/zlaté barvě se krásně hodí k prutům LPX Tactical.

Navijáky mají velice lehký, vodotěsný a utěsněný brzdný systém s uhlíkovým diskem uchyceným v nerezovém pouzdru. U modelů #24 a #46 vyvíjí tažnou brzdnou sílu 1,3 kg, což je více než dostačující pro pstruhové muškaření.

Velikost #68 bude vyhovovat potřebám všech muškařů, kteří loví velké říční, jezerní a mořské pstruhy, lososy, tajmeny a hlavatky jednoručními, switch a lehčími dvouručními pruty v kategorii #7 a #8. Tato velikost navijáku vyvíjí tažnou brzdnou sílu až 2 kg!

Rozsah nastavení brzdy je 360​​° a nabízí nastavení od volného navíjení až po pevný hladký tah kalibrovaný tak, aby odpovídal očekávaným stylům rybolovu a velikostem ryb, na které je tento naviják určen.

Tyto navijáky se stanou zkrátka vaším nejlepším muškařským přítelem! Mírně nadprůměrný průměr cívky nabízí rychlé navinutí muškařské šňůry ve velkých průměrech a dostatečnou kapacitu backingu. Naviják je dodáván v ochranném nylonovém pouzdru, které je přizpůsobeno i pro účely ochrany navijáku i ve chvílích, kdy je připevněn na muškařském prutu!

 

Model

Rozměry

Hmotnost

Kapacita

Fario LW 24

90 x 58 x 28 mm

120 g

80 m 20 lbs dacron +WF 4F / 62 cm3

Fario LW 46

96 x 62 x 30 mm

125 g

100 m 20 lbs dacron + WF6F / 79 cm3

Fario LW 68

102 x 62 x 30 mm

141 g

100 m 20 lbs dacron + WF8F / 99 cm3

* Rozměry: Celkový průměr x vnitřní průměr x šířka.

Výrobce: Guideline
Odeslat e-mail Zavřít
 
E-mail
Předmět
Zpráva