Muškařský prut Guideline Elevation | CzechNymph.cz

⭐ CzechNymph VÁNOČNÍ DÁRKOVÉ KUPONY! 💌🎣 Ideální vánoční dárek pro vaše blízké rybáře ve chvílích, kdy si přesně nevíte rady s konkrétním dárkem! 🎄🎁😍

HomeE-ShopMuškařské prutyJednoruční prutyMuškařský prut Guideline Elevation

Muškařský prut Guideline Elevation

Muškařský prut Guideline Elevation Muškařský prut Guideline Elevation 9' #4 4-dílný
Koupit: Muškařský prut Guideline Elevation
Kód Délka & Kategorie Cena/ks Sklad Dodání Kusů
Kód: GL105313 Délka & Kategorie: 9' #4 4-dílný Cena/ks: 7 500 CZK Sklad: 1 ks Dodání: ihned -+
Kód: GL105314 Délka & Kategorie: 9' #5 4-dílný Cena/ks: 7 500 CZK Sklad: 1 ks Dodání: ihned -+
Kód: GL105315 Délka & Kategorie: 9' #6 4-dílný Cena/ks: 7 500 CZK Sklad: Dodání: nedostupné -+
Kód: GL105316 Délka & Kategorie: 9' #7 4-dílný Cena/ks: 7 500 CZK Sklad: Dodání: nedostupné -+
Kód: GL105317 Délka & Kategorie: 9' #8 4-dílný Cena/ks: 7 500 CZK Sklad: Dodání: nedostupné -+
Kód: GL105318 Délka & Kategorie: 9' #9 4-dílný Cena/ks: 7 500 CZK Sklad: Dodání: nedostupné -+
Kód: GL105319 Délka & Kategorie: 9'9" #6 4-dílný Cena/ks: 8 250 CZK Sklad: Dodání: nedostupné -+
Kód: GL105320 Délka & Kategorie: 9'9" #7 4-dílný Cena/ks: 8 250 CZK Sklad: Dodání: nedostupné -+
Kód: GL105321 Délka & Kategorie: 9'9" #8 4-dílný Cena/ks: 8 250 CZK Sklad: Dodání: nedostupné -+

Muškařské pruty Elevation jsou velmi lehké se středně rychlou akcí a jsou vhodné pro všechny druhy muškařů - od začátečníků po pokročilé lovce! Navíc je pro jejich výrobu zvolena ekologičtější cesta - použití ekologicky šetrných komponentů, díky čemuž je tato řada revoluční!

Firma Guideline pracovala velice tvrdě a do detailu, aby vytvořila muškařské pruty, které budou tou nejlepší volbou pro ty muškaře, kteří se starají o životní prostředí. Nový proces vývoje těchto prutů eliminuje zbytečný materiál v každém procesu jejich výroby. To rovněž dává možnost monitorovat energii v každé části blanku mnohem přesněji než tomu bylo dříve. Tyto pruty jsou extrémně lehké a citlivé (9 '# 5 je 72 g), a zároveň jsou ale velice silné a pevné - připraveny do těch nejtvrdších podmínek.

Pruty Elevation mají velice citlivou špičku, která pozvolna přechází až to tuhého základu prutu. Proto se s těmito pruty velice dobře a přesně nahazuje a zároveň zdolávají i velké ryby. Jedná o špičkové moderní pruty, které vyhovují rybářům na všech úrovních.

Elevation 9ft # 4-5-6: 4 a 5 wt jsou typické pstruhové pruty pro lov na suchou a mokrou mušku, nymfy a lehčí streamery. 6wt je skvělý prut pro větší mušky, silnější a větší ryby či do horších povětrnostních podmínek.

Elevation 9ft # 7-8-9: Skvělé pruty pro těžší muškaření mořských pstruhů, štik, lososů či bonefish. Tyto pruty jsou výtečné při lovu na řekách, jezerech i pobřežním rybolovu, kde jsou běžné velké ryby a tvrdší podmínky. Pruty v těchto kategoriích jsou skvěle vyvážené.

Elevation 9'9ft # 6-7-8: Pruty vytvořené pro rybolov říčních i jezerních pstruhů a lososů. Nová délka 9'9 stop je konečným kompromisem mezi 9'6 a 10 stop. Dává vám sílu 9'6 stop a dosah / vzdálenost 10 stop. Lehčí, ostřejší akce a nakonec i lepší pocit z lovu!

  • Matné šedo-černé blanky bez dalšího zbarvení - tmavý grafitově šedý vzhled. Na blancích najdete jemný spirálový vzor na povrchu
  • Na korkových rukojetích a koncovkách nenajdete žádné pěnové části, pouze čistý přírodní korek! Tím se snižuje množství epoxidových pryskyřic potřebných k lepení těchto jednotlivých částí s odlišným původem.
  • Dokonce i lehčí pruty mají malou korkovou koncovku a od kategorie 9´ # 7 a výše jsou na všech prutech bojové korkové koncovky v plné velikosti.
  • Kovové části sedel pro naviják jsou „eloxované“, což je nejméně toxický proces při povrchové ochraně hliníkových částí. V eloxovací lázni se nepoužívá chrom ani olovo!
  • Pro povrchové detaily na blanku, při vyvázání a zalakování oček a lepení sedla navijáku a rukojeti je použit nízko toxický epoxid testovaný a schválený s extrémně nízkými hladinami regulovaných chemikálií. To také přispívá k lepší pracovní atmosféře v montážní fázi výroby, čímž se minimalizuje zdravotní ohrožení a zápach na minimum.
  • pruty mají jedno-nožičková očka z lehkého drátu, bez použité chromování a olověných přísad.
  • Obal na prut spolu s tubusem jsou vyrobeny z recyklovaného polyesteru REPREVE ™.
  • Tubusy jsou vyrobeny z recyklovatelného polypropylenu (PP), jsou lehčí a mají o 20% nižší průměry než standardní tubusy z PVC. Tím se ušetří místo a peníze!. Vzhledem k jeho trvanlivosti a možnosti tavení a přeměny na plastové pelety je PP opětovně použitelný a recyklovatelný pro výrobu nového zboží.
  • Všechny pruty jsou 4-dílné.
Výrobce: Guideline
Odeslat e-mail Zavřít
 
E-mail
Předmět
Zpráva