Muškařský prut Guideline LPs Euro Nymphing | CzechNymph.cz

🔥 POZOR: Všechny objednávky na CzechNymph.cz přes Zásilkovnu na výdejní místo NYNÍ JEN ZA 6️⃣0️⃣,- Kč! 🎣🔝😍

HomeE-ShopMuškařské prutyJednoruční prutyMuškařský prut Guideline LPs Euro Nymphing

Muškařský prut Guideline LPs Euro Nymphing

Muškařský prut Guideline LPs Euro Nymphing Muškařský prut Guideline LPs Euro Nymphing 9'6 #2 4-dílný
Prodej skončil
+ 4
%
%
Doprava zdarma
Koupit: Muškařský prut Guideline LPs Euro Nymphing
Kód Délka & Kategorie Cena/ks Sklad Dodání Kusů
Kód: GL104641 Délka & Kategorie: 9'6 #2 4-dílný Cena/ks: 3 750 CZK Sklad: Dodání: prodej skončil -+
Kód: GL104642 Délka & Kategorie: 9'9 #3 4-dílný Cena/ks: 3 750 CZK Sklad: Dodání: prodej skončil -+
Kód: GL104643 Délka & Kategorie: 10' #4 4-dílný Cena/ks: 3 750 CZK Sklad: Dodání: prodej skončil -+
Výprodej produktu - 40 % sleva.

LPs (Light Presentation Series) nymfovací muškařské pruty jsou výtečné pruty vyvinuty pro techniky moderního evropského nymfování s francouzským návazcem, popřípadě pro jemný lov se suchou muškou.

Jedná se proto o výborné pruty pro všechny muškaře, kteří milují tyto techniky lovu lososovitých a bílých ryb a zároveň jsou dosažitelné velice dobře dosažitelné i pro začátečníky, díky přijatelné ceně!

Tyto pruty jsou vyrobeny z grafitových materiálů se sníženým obsahem pryskyřice, čili i jejich hmotnost byla udržována na minimu s velkým důrazem na celkové vyvážení.

Akce prutů je koncipována jako špičková, která ale odpouští začátečnické chyby začátečníků při prezentaci mušek. Pruty jsou ve své délce velice tuhé, ale ve špičce dostatečně měkké a citlivé, aby byly schopné ovládat velice jemné návazce a citlivě zasekávat ryby, aniž by došlo k přetržení vlasce při záběru! S těmito pruty si maximálně užijete samotný lov a zdolávání ryb.

Šroubení je nastaveno v opačném směru - u konce rukojeti, aby při upevnění navijáku dosáhlo optimální rovnováhy. Rukojeť prutu je velice štíhlá, zužující se směrem k blanku, díky čemuž můžete položit ukazováček přímo na blank, což je výtečné pro citlivou prezentaci mušek a indikaci záběrů.

Charakterizace jednotlivých modelů:

LPs 962 - Tento model je ideální pro malé potoky a řeky, kde je klíčová přesnost a citlivost prezentace vašich mušek. Tyto pruty vám umožní lovit s těmi nejlehčími a nejmenšími muškami a rozpoznáte na něm i ty nejjemnější záběry.

LPs 993 - Perfektní všestranný prut pro malé toky až středně velké řeky. Je schopen s lehkostí prezentovat mušky a zdolávat i větší a silné ryby. Délka a hmotnost tyče pomáhají muškařovi nahazovat a prezentovat mušky po velice dlouhou dobu bez únavy ruky.

LPs 1004 - Tento model prutu je určen pro všechny, kteří se zaměřují převážně na větší řeky a místa, kde je zapotřebí používat i větší mušky a lepší schopnosti zdolávat velké ryby. Stejně jako jeho předchozí a lehčí varianty, stále nabízí vynikající detekci záběru ve špičce a možnost použití velice jemných návazců.

Model Délka prutu AFTMA Hmotnost Počet dílů Hmotnost šňůry (hlava)
LPs 962 9’6” #2 71 g 4 5-7 g / 77-110 grains
LPs 993 9’9” #3 84 g 4 7-9 g / 110-140 grains
LPs 1004 10´ #4 90 g 4 9-11 g / 140-170 grains

 

Výrobce: Guideline
Odeslat e-mail Zavřít
 
E-mail
Předmět
Zpráva