Muškařský prut Guideline LPX Nymph | CzechNymph.cz
HomeE-ShopMuškařské prutyJednoruční prutyMuškařský prut Guideline LPX Nymph

Muškařský prut Guideline LPX Nymph

Muškařský prut Guideline LPX Nymph Muškařský prut Guideline LPX Nymph 10'2 #3 4-dílný
Koupit: Muškařský prut Guideline LPX Nymph
Kód Délka a kategorie Cena/ks Sklad Dodání Kusů
Kód: GL106485 Délka a kategorie: 10'2 #4 4-dílný Cena/ks: 9 199 CZK Sklad: 1 ks Dodání: ihned -+
Kód: GL106484 Délka a kategorie: 10'2 #3 4-dílný Cena/ks: 9 199 CZK Sklad: Dodání: 3 týdny -+
Kód: GL106486 Délka a kategorie: 10'8 #3 4-dílný Cena/ks: 9 199 CZK Sklad: Dodání: 3 týdny -+

Speciální nymfovací muškařské pruty Guideline LPX Nymph jsou vybaveny špičkovými funkcemi a komponenty, které uspokojí i ty nejnáročnější říční muškaře - milovníky lovu na nymfu.

Díky pokročilé technologii konstrukce blanku C.A.P M4.0 jsou tyto pruty na svou délku neuvěřitelně lehké (78 g u prutu 10'8 #3) a mají akci, která posouvá nymfovací pruty na vyšší úroveň. Špička prutu je mimořádně citlivá, což umožňuje detekovat i ty nejjemnější záběry opatrných ryb.

Tuhost prutu se postupně a rovnoměrně zvyšuje směrem dolů k rukojeti. Jednotlivé části prutu se do akce zapojují velmi hladce tím, jak do nich vkládáte více síly např. při přehazování nymf nebo při zdolávání různě velkých ryb. Díky tomu je boj s většími rybami efektivnější a přitom je zachována i ochrana nejjemnějších návazců.

"Zpětný ráz" prutu je na špičkové úrovni, rychlý a tuhý, bez vibrací a se skvělou stabilitou ve všech směrech. To zajišťuje bezkonkurenční přesnost při nahazování nymfové sestavy a vytváří dobrý pocit spojení s celým prutem.

Pocit lehkosti v ruce, fantastické vyvážení a nízká hmotnost vám zajistí skvělé chvíle na řece při dlouhých hodinách statického nymfového lovu, při kterém je velice důležité držet prut dlouhé hodiny v natažené ruce!

Guideline LPX Nymph 10’2” # 3: Primární použití pro malé až středně velké řeky, velmi lehký a citlivý model prutu, který je ze všech tří modelů nejuniverzálnější. Skvělý všestranný prut pro nymfvání je schopen nahazovat i běžné muškařské šňůry.

Guideline LPX Nymph 10'8” #3: Tento model je čistý euro-nymfovací prut, který snadno zvládá všechny typy mušek, jeho délka poskytuje skvělou kontrolu nad driftem mušek na řece jakékoli velikosti.

Guideline LPX Nymph 10’2” #4: Tento prut je určen pro lov největších ryb s požadavkem na větší sílu při zdolávání. Přesto vyniká stále vynikající citlivostí při lovu s jemnými návazci.

Výrobce: Guideline
Odeslat e-mail Zavřít
 
E-mail
Předmět
Zpráva