Muškařský prut Hanák Competition Superb Sea Trout | CzechNymph.cz
HomeE-ShopMuškařské prutyJednoruční prutyMuškařský prut Hanák Competition Superb Sea Trout

Muškařský prut Hanák Competition Superb Sea Trout

Muškařský prut Hanák Competition Superb Sea Trout Muškařský prut Hanák Competition Superb Sea Trout 8100-4
Koupit: Muškařský prut Hanák Competition Superb Sea Trout
Kód Velikost Cena/ks Sklad Dodání Kusů
Kód: HSST_8100 Velikost: 10 ft (305 cm), AFTMA 8, 4 díly Cena/ks: 11 990 CZK Sklad: Dodání: 1 týden -+

Zcela nový čtyřdílný velmi lehký a zároveň extra výkonný muškařský prut, který byl navržen, průběžně úspěšně testován na řece Rio Grande v Argentině a doladěn k dokonalosti Františkem Hanákem za použití nejmodernějších a nejkvalitnějších dostupných materiálů a technologií. Bezkonkurenční prut pro lov trofejních mořských pstruhů a lososů a pro mořské muškaření, což umožňují komponenty odolávající slané vodě!

Využitím nejmodernějších technologií a materiálů HI-CARBON ve speciální kombinaci s NANO vlákny nejvyšší třídy a s použitím extra lehkých super kvalitních komponentů se podařilo výrazně snížit hmotnost tohoto prutu. Prut má super tenká a pevná FUJI SIC naváděcí očka, která pokračují v průběžná velmi trvanlivá a ohebná titanová očka RECOIL Titanflex vyrobená v USA.

Exkluzivní spolehlivé černé anodizované šroubení odolávající slané vodě. Korek nejvyšší kvality AAAA. Precizní provedení v tmavě modré barvě blanku. Každý prut je dodáván v luxusním PENTAGON tubusu se samostatnou komorou pro každý díl.

Výrobce: Hanak Competition
Odeslat e-mail Zavřít
 
E-mail
Předmět
Zpráva