Muškařský prut Hends CSR jezerní | CzechNymph.cz
HomeE-ShopMuškařské prutyJednoruční prutyMuškařský prut Hends CSR jezerní

Muškařský prut Hends CSR jezerní

Muškařský prut Hends CSR jezerní Muškařský prut Hends CSR jezerní 9046/1046 (9,4 - 10,4 ft 6#)
Koupit: Muškařský prut Hends CSR jezerní
Kód Velikost Cena/ks Sklad Dodání Kusů
Kód: CSR_9047/1047 Velikost: 9,4 - 10,4 ft (285 - 315 cm), AFTMA 7 Cena/ks: 7 990 CZK Sklad: 2 ks Dodání: ihned -+
Kód: CSR_9046/1046 Velikost: 9,4 - 10,4 ft (285 - 315 cm), AFTMA 6 Cena/ks: 7 990 CZK Sklad: Dodání: nedostupné -+

Speciální kolekce závodních muškařských prutů Hends CSR - Competition Special Rod!

Vynikající série muškařský prutů, které jsou primárně určené pro steamerování a jezerní muškaření. Při vývoji těchto modelů, výrobci vycházeli z koncepce "říčních" prutů, které jsou již na trhu třetím rokem. Celý rok 2019 byly již tyto streamerovací pruty testovány a doladěny do podoby, které nyní můžeme nabídnout.

Nová CSR ka byla vyrobena ze stejného materiálu, kterým je grafit IM 12 vyztužený nanovláknem. Tímto bylo dosaženo toho, že pruty jsou neskutečně lehké, výkonné a odolné proti poškození. Zůstalo se také u koncepce jemné špičky a tuhé páteře zbylé části prutu. Toto se ukázalo jako zásadní pro přesnost hodu a také délku hodu. Základní délka prutu je 275 cm, což je velmi dobrá délka pro streamerování na řekách, při silném větru. Tuto délku však můžeme prodloužit na 305 cm, čímž získáme prut, se kterým se nám bude dobře házet pokud sedíme v lodi, v boatu, jsme hluboce zabrození nebo máme za sebou překážky

Tyto modely mají vyměnitelnou spodní část prutu, můžeme si ji prodloužit a získat tak prut, se kterým můžeme využít i techniky dvouručního házení, se kterými velmi snadno a efektivně dosáhneme velmi dlouhých hodů.

Sedlo rukojeti je vyrobeno ze stabilizovaného dřeva, které je nezničitelné, odolné proti poškrábání, nepřijímá vodu, má nádherné vzory a vypadá jako nové po celou dobu životnosti prutu.

Vysoce kvalitní korková rukojeť, luxusní sedlo navijáku a černé šroubení dolaďuje dokonalé vlastnosti a design celého prutu!

Dostupný ve 2 modelech:

  • AFTMA 6
  • AFTMA 7
Výrobce: Hends
Odeslat e-mail Zavřít
 
E-mail
Předmět
Zpráva