Muškařský prut Scott F-Serie | CzechNymph.cz
HomeE-ShopMuškařské prutyJednoruční prutyMuškařský prut Scott F-Serie

Muškařský prut Scott F-Serie

Muškařský prut Scott F-Serie Muškařský prut Scott F-Serie 5'8'' #3 4-pc
Koupit: Muškařský prut Scott F-Serie
Kód Velikost Cena/ks Sklad Dodání Kusů
Kód: FS5834 Velikost: 5'8'' #3 4-pc Cena/ks: 21 245 CZK Sklad: Dodání: 29. 10. 2023 -+
Kód: FS6224 Velikost: 6'2'' #2 4-pc Cena/ks: 21 245 CZK Sklad: Dodání: 2 týdny -+
Kód: FS6634 Velikost: 6'6'' #3 4-pc Cena/ks: 21 245 CZK Sklad: Dodání: 29. 10. 2023 -+
Kód: FS7235 Velikost: 7'2'' #3 5-pc Cena/ks: 21 245 CZK Sklad: Dodání: 2 týdny -+
Kód: FS7244 Velikost: 7'2'' #4 4-pc Cena/ks: 21 245 CZK Sklad: Dodání: 2 týdny -+

Muškařské pruty Scott F-Serie jsou výborné sklolaminátové pruty s parabolickou akcí určené pro delikátní muškaření na malých potocích při lovu divokých potočáků a lipanů na suchou a mokrou mušku, ale i nymfu či menší streamer! Pokud máte rádi starou dobrou klasiku muškaření se sklolaminátovými pruty, řada F-Serie je určena přesně pro vás!

První pruty vyrostly ze sklolaminátových kořenů. Když firma Scott na začátku 70. let začínala, grafitové pruty ještě neexistovaly.

V těchto prvních letech se Scott prosadil vytvořením vysoce výkonných, vícedílných sklolaminátových muškařských prutů pro rybáře, kteří se vydávají do hor lovit divoké pstruhy v chladivých křišťálových potocích.

Od té doby Scott vyrábí oblíbené muškařské pruty ze skelných vláken. Existuje dobrý důvod, proč i nadále navrhují a ručně vyrábí sklolaminátové muškařské pruty - sklo je nejlepší dostupný materiál pro pruty určené k přesnému nahazování na velmi krátkou vzdálenost.

Ve zcela nové řadě F je zpracováno E-sklo, které je použito na dutou vnitřní koncovku, čímž byl stanoven nový standard pro jemné pruty s parabolickou akcí. A přestože s těmito pruty můžete nahazovat mnohem dál, jsou optimalizovány pro nahazování krásných přesných smyček do 10 metrů.

Pečlivou kontrolou rozložení hmotnosti a tuhosti byly vytvořeny velmi lehké pruty ze skelných vláken, které jsou stabilní a tvoří dokonalé smyčky při nahazování muškařské šňůry! Díky tomu můžete přesně nahazovat do blízké tůně nebo podél zarostlých břehů i na potocích, které můžete doslova překročit.

Pokud tedy rádi lovíte divoké ryby v malých nedotčených vodách, dopřejte si dokonalé rybářské náčiní - pruty řady F od společnosti Scott - vysoký výkon, ruční práce a čistá zábava.

Nenechte se zmást zdánlivou "drobností" tohoto prutu. Ve skutečnosti je velice výkonný, hbitý a vytváří dokonalé smyčky na muškařské šňůře při nahazování na krátkou vzdálenost, což je skvělé pro přesné hody na velmi malém prostoru.

Výrobce: Scott
Odeslat e-mail Zavřít
 
E-mail
Předmět
Zpráva