Muškařský prut Scott Sector ''NZ Special'' | CzechNymph.cz
HomeE-ShopMuškařské prutyJednoruční prutyMuškařský prut Scott Sector ''NZ Special''

Muškařský prut Scott Sector ''NZ Special''

Muškařský prut Scott Sector ''NZ Special'' Muškařský prut Scott Sector ''NZ Special'' 9'0'' #6 4pc
Koupit: Muškařský prut Scott Sector ''NZ Special''
Kód Velikost Cena/ks Sklad Dodání Kusů
Kód: NZ9064 Velikost: 9'0'' #6 4-pc Cena/ks: 29 975 CZK Sklad: Dodání: 2 týdny -+

Muškařský prut Sector New Zealand Special byl vyvinut speciálně pro lov velkých a velice ostražitých pstruhů v čistých řekách Nového Zélandu! V tomto prutu najdete naprosto univerzálního parťáka při lovu na nymfy, velké suché mušky, či dokonce streamery. Scott Sector "NZ Special" je zkrátka neúnavný všeuměl!

Pruty Sector navazují na oceňovanou řadu Scott Meridian a přinášejí novou úroveň výkonu a spolehlivosti. Scott zkombinoval všechny osvědčené technologie prutů Meridian s novými úpravami, novými komponenty a zcela novou technologií Carbon Web.

Technologie Scott Carbon Web zvyšuje stabilitu a odolnost prutů tím, že jednosměrná vlákna obaluje sítí z ultralehkých více směrných uhlíkových vláken, která pomáhají působit proti torzním silám. Pomáhají také omezit šíření mikrotrhlin způsobených namáháním a nárazy, které mohou snadno vzniknout a vést k poškození prutu.

Pruty jsou osazeny nově navrženými komponenty, které odolávají drsnému prostředí slané vody. Jsou vybaveny zcela novými navádějícími očky Ceracoil s nikl-titanovými a vysoce leštěnými zirkonovými vložkami spolu s nikl-titanovými očky Recoil pro nízké tření a navíc nekorodují. Jsou potaženy PVD vrstvou s nízkou odrazivostí pro ještě větší odolnost.

Sedlo navijáku je vyfrézováno z hliníku, má extra hluboké šroubení pro snadné otáčení utahovacích kroužků mokrýma rukama, tvrdou povrchovou úpravu typu 3 mil-spec v ne reflexní ploché černé barvě a gravírování kategorií muškařského prutu pro rychlou identifikaci.

Kvalitní korková rukojeť je dokonale vytvarována pro pohodlné a stabilní uchopení prutu.

Výrobce: Scott
Odeslat e-mail Zavřít
 
E-mail
Předmět
Zpráva