Náhradní cívka Guideline FAVO | CzechNymph.cz
HomeE-ShopMuškařské navijákyNáhradní cívkyNáhradní cívka Guideline FAVO

Náhradní cívka Guideline FAVO

Náhradní cívka Guideline FAVO Náhradní cívka Guideline FAVO 46
15%
15%
Koupit: Náhradní cívka Guideline FAVO
Kód Typ & Velikost Cena/ks Sklad Dodání Kusů
Kód: GL100216 Typ & Velikost: FAVO 46 Náhradní cívka Cena/ks: 1 597 CZK Sklad: 1 ks Dodání: ihned -+
Výprodej produktu.

Náhradní cívky pro naviják Guideline FAVO. Díky těmto náhradním cívkám můžete velice flexibilně a rychle různé druhy muškařských šňůr, niž byste museli vyměňovat celý naviják, který je jednak těžší a hlavně dražší, než náhradní cívka! S jedním prutem tak můžete lovit s plovoucí šňůrou suché mušky, nymfy a mokré mušky a během několika sekund vyměníte cívku se šňůrou potápivou a přezbrojíte např. na lov se streamerem a stále budete mít na prutu připevněný stejný naviják.

Náhradní cívky jsou velice praktický a ekonomicky efektivní způsob, jak pokrýt více situací, se kterými se můžete během muškaření setkat!

O navijácích FAVO:

Muškařské navijáky FAVO jsou určeny hlavně pro začínající muškaře nebo pro ty, kteří nechtějí do navijáků tolik investovat! FAVO jsou inspirovány designovými prvky, které je možné vidět na dražších navijácích Fario LW a Vosso.

Část konstrukce těchto navijáků je jedinečná a lze ji vyrobit pouze metodou odlévání. Navijáky jsou vyrobeny za použití velice přesných nástrojů a detaily jsou následně dokončeny CNC stroji před finální povrchovou úpravou. S

Brzdný systém je velice hladký, přesný a zkušenostmi dobře prověřený! I když se nejedná o naviják s uzavřenou klecí, poskytuje velmi dobrý výkon, ovšem při použití těchto navijáků během lovu ve slané vodě, je nutná  přiměřená péče a údržba.

K dispozici jsou 3 modely, které se ideálně hodí pro pruty kategorie 4 až 10/11. Modely #79#810 mají tělo navijáku opatřený ráfkem, který stabilizuje konstrukci celého navijáku a zabraňuje tomu, aby se muškařská šňůra dostala mezi rám klece a cívku.

Model #810 je vybaven dalšími podpěrami X-nosníků a má dvojitý 5-paprskový vzor jak na cívce, tak i na rámu navijáku. FAVO muškařské navijáky mají polo-matný povrch v barvě Dark Gunmetal a s černou kličkou a dalšími stříbrnými a oranžovými detaily. Všechny navijáky jsou dodávány v ochranném nylonovém pouzdře!

Výrobce: Guideline
Odeslat e-mail Zavřít
 
E-mail
Předmět
Zpráva