Náhradní cívka Guideline Vosso Dark Grey | CzechNymph.cz

❗❗❗ KRABICE PLNÉ MUŠEK A VZPOMÍNEK - Předobjednejte si novou knihu o muškaření a závodních úspěších české reprezentace od Karla Křivance! 📖🎣💥

HomeE-ShopNavijáky a cívkyNáhradní cívkyNáhradní cívka Guideline Vosso Dark Grey

Náhradní cívka Guideline Vosso Dark Grey

Náhradní cívka Guideline Vosso Dark Grey Náhradní cívka Guideline Vosso Dark Grey 68
Koupit: Náhradní cívka Guideline Vosso Dark Grey
Kód Typ & Velikost Cena/ks Sklad Dodání Kusů
Kód: GL104577 Typ & Velikost: Vosso Dark Azur 911 Náhradní cívka Cena/ks: 5 190 CZK Sklad: Dodání: 3 týdny -+
Kód: GL104578 Typ & Velikost: Vosso Dark Azur 1113 Náhradní cívka Cena/ks: 5 490 CZK Sklad: Dodání: 3 týdny -+
Kód: GL100194 Typ & Velikost: Vosso Dark Grey 79 Náhradní cívka Cena/ks: 4 890 CZK Sklad: Dodání: 3 týdny -+
Kód: GL104573 Typ & Velikost: Vosso Silver 1113 Náhradní cívka Cena/ks: 5 490 CZK Sklad: Dodání: 3 týdny -+
Kód: GL100193 Typ & Velikost: Vosso Dark Grey 68 Náhradní cívka Cena/ks: 4 690 CZK Sklad: Dodání: nedostupné -+

Náhradní cívky pro navijáky Vosso. Díky těmto náhradním cívkám můžete velice flexibilně a rychle různé druhy muškařských šňůr, niž byste museli vyměňovat celý naviják, který je jednak těžší a hlavně dražší, než náhradní cívka! S jedním prutem tak můžete lovit s plovoucí šňůrou suché mušky, nymfy a mokré mušky a během několika sekund vyměníte cívku se šňůrou potápivou a přezbrojíte např. na lov se streamerem a stále budete mít na prutu připevněný stejný naviják.

Náhradní cívky jsou velice praktický a ekonomicky efektivní způsob, jak pokrýt více situací, se kterými se můžete během muškaření setkat!

O navijácích FAVO:

Guideline VOSSO je doposud nejkvalitnější a nejbytelnější muškařský naviják této švédské firmy. Tento muškařský naviják v sobě kombinuje moderní design, nové inovativní prvky a velice kvalitní brzdový systém, který naprosto ignoruje vnější okolnosti, jako jsou teplotní extrémy, vlhkost, nečistoty a přístup vody.

K dispozici je ve 4 velikostech 68, 79, 911 a 1113 pro těžší jedno-ruční, switchové a dvou-ruční pruty. Obrovskou výhodou je vůči jeho pevnosti velice lehká - vzdušná konstrukce v Large Arbor provedení pro rychlejší navíjení a minimální paměť vaší muškařské šňůry. Povrchová anodizace v provedení Dark Grey dokonale chrání povrch navijáku proti fyzickému poškození - poškrábání, odření atd. a výborně kontrastuje s tmavě červeným středem, jak jste si již oblíbili u navijáku Haze V2.

Tyto navijáky byly vyrobeny a navrženy pro to nejnáročnější muškařské použití; lov lososů, trofejních pstruhů, mořských pstruhů, steelheadů a velkých silných slanovodních druhů ryb. Kapacita pro muškařskou a podkladovou šňůru je více než velkorysá na to, jak je naviják lehký a extrémně silný.

Charakterizace jednotlivých modelů:

# 68 se hodí pro jemnější jednoruční jezerní pruty a lehčí switch pruty kategorie #7 & #8
# 79 je přirozenou volbou pro těžší jednoruční a switch pruty kategorie #7 až #9 a dvouruční pruty v kategorii #8/9.
# 911 je ideální volba pro dvouruční pruty v kategorii # 8/9 až # 10/11.
# 1113 mají kapacitu pro ty nejnáročnější mořské ryby jako jsou tarponi a GT, popř. skvěle poslouží při lovu těch nejtěžších lososů na dvouruční pruty v délce 15 - 16 stop, v kategorii #10/11 a #11/12.

Výrobce: Guideline
Odeslat e-mail Zavřít
 
E-mail
Předmět
Zpráva