Okouzlující muškaření - Kniha | CzechNymph.cz

Okouzlující muškaření - Kniha

Okouzlující muškaření - Kniha Okouzlující muškaření - Kniha
Koupit: Okouzlující muškaření - Kniha
Kód Cena/ks Sklad Dodání Kusů
Kód: JS_OM Cena/ks: 690 CZK Sklad: 12 ks Dodání: ihned -+

Originální česká muškařská publikace, která navazuje na první autorovu knihu "Začínáme muškařit" a je určená jak začínajícím, tak i mírně pokročilým muškařům.

Autor v knize shrnul svoje zkušenosti a zkušenosti předních českých muškařů do oddělených částí, ve kterých se snaží popsat vše, co je spojené s životem ryb a jejich chytáním na vodách tekoucích, stojatých a na moři. Dozvíte se podrobnosti o charakteristice vod, životě, projevech a chování nejčastěji chytaných ryb na umělou mušku a o životě hmyzu, kterým se ryby živí.

Seznámíte se s potřebnou výbavou muškaře a obecnými pravidly pro chytání ryb. Je zde podrobně popsaná taktika a technika chytání na tekoucích vodách, zásady muškaření na vodách stojatých, včetně doporučení pro výběr vhodných šňůr a vzorů mušek vhodných pro jednotlivé lovené ryby.

Velká pozornost je také věnována lovu z plavidel na stojatých vodách a zejména z boatu, což je doposud poměrně málo využívaný způsob muškaření.

Přehledně je popsané jak muškařit a být úspěšný při chytání na moři. Samostatná část je věnována muškařově výbavě od prutů, přes šňůry a navijáky až po návazce a také výběru a vázání umělých mušek.

Náhled knížky ke stažení: /eshop/books/okouzlujici-muskareni/okouzlujici-muskareni-kniha.pdf

Výrobce: Agriprint
Odeslat e-mail Zavřít
 
E-mail
Předmět
Zpráva