Podběrák Guideline Easy Fold II | CzechNymph.cz

🔥 10% SLEVA na brodící kalhoty a boty Guideline a Kinetic s promo-kódem "BRODAKY10" až do pondělí 20. května nebo do vyprodání zásob! 🎣⏰🤩

HomeE-ShopPodběrákyPodběrák Guideline Easy Fold II

Podběrák Guideline Easy Fold II

Podběrák Guideline Easy Fold II Podběrák Guideline Easy Fold II
New
Koupit: Podběrák Guideline Easy Fold II
Kód Cena/ks Sklad Dodání Kusů
Kód: 105976 Cena/ks: 1 629 CZK Sklad: 1 ks Dodání: ihned -+

Guideline Easy Fold Net je skládací podběrák, který se dodává s pouzdrem pro snadné skladování a rychlý přístup. Díky pouzdru se vám už podběrák nezamotá do větví a keřů!

Jde o velmi praktický a všestranný podběrák s důmyslnou konstrukcí, díky níž ji lze snadno uložit na bok do malého pouzdra. Umožňuje snadné a bezpečné uložení a velmi rychlý a efektivní přístup k podběráku, když se vám podaří chytit vysněnou rybu. A už žádné zamotávání a uvíznutí ve větvích při procházce podél břehu vašeho oblíbeného potoka nebo jezera. Rám je vyroben z nerezové pružinové oceli a jednoduchým otočným pohybem jej složíte a vložíte do pouzdra.

Síťový otvor je 37 cm dlouhý a 30 cm široký. Celková délka s rámem a rukojetí je 56 cm. Po složení a vložení do pouzdra je celková délka 29 cm a váží pouze 290 gramů.

Síť je samozřejmě bez uzlů, aby byl šetrný k rybám, které mají být vypuštěny. Je vyrobena z hladké a lehké polyethylenové kompozitní síťoviny (PE), díky které je velmi pevný, háčky se tak snadno nezasekávají a snadno se udržuje v čistotě, aniž by přitahoval zápach.

Podběrák Easy Fold Net je součástí systému vyměnitelných rukojetí Multi Grip. To znamená, že rukojeť je možné vyměnit za jiný model v závislosti na preferovaném materiálu nebo délce.

Výrobce: Guideline
Odeslat e-mail Zavřít
 
E-mail
Předmět
Zpráva