Polarizační brýle Guideline Ambush Grey Lens | CzechNymph.cz
HomeE-ShopPolarizační brýlePolarizační brýle Guideline Ambush Grey Lens

Polarizační brýle Guideline Ambush Grey Lens

Polarizační brýle Guideline Ambush Grey Lens Polarizační brýle Guideline Ambush Grey Lens
Nedostupné
Koupit: Polarizační brýle Guideline Ambush Grey Lens
Kód Cena/ks Sklad Dodání Kusů
Kód: GL107013 Cena/ks: 1 375 CZK Sklad: Dodání: nedostupné -+

Polarizační sluneční brýle Guideline Ambush s šedo-stříbrnými čočkami jsou dodávány s matným polykarbonátovými obroučkami v červeném želvovinovém provedení.

Tvar je mírně prohnutý, takže dobře kryje po stranách obličeje proti nepříjemnému svitu slunečních paprsků ze strany. Brýle jsou vybaveny celokovovými panty a pogumovanou oblastí na zadním konci nožiček a na nosní podložce, která poskytuje pohodlné a bezpečné uchycení bez sklouzávání brýlí z nosu.

Čočky jsou šedé polarizované TAC se stříbrnou zrcadlovou vrstvou Revo, která dodává pěkný vzhled. Šedá čočka se dobře hodí pro lov za denního světla a za silného slunce, protože právě tato barva blokuje světlo nejúčinněji ze všech polarizačních brýlí.

Šedá barva je neutrální a poskytuje věrné barvy bez zkreslení. Ochranná vrstva UV400 ve všech Guideline čočkách blokuje 100 % škodlivých UVA a UVB paprsků. Polarizované čočky snižují povrchové odrazy a výrazně omezují oslnění očí vlivem odlesků vodní hladiny, a proto je mnohem snazší pozorovat ryby ve vodě a lépe číst vodu.

Toto je velmi důležité při "lovu na oko" v průzračných řekách nebo na tropických slanovodních mělčinách. Stejně tak je důležité, abyste mohli sledovat ryby sledující vaši mušku, abyste zasekli ve správný čas. Polarizované čočky rovněž snižují únavu očí a zvyšují přesnost vidění a výkon pozorování.

Sluneční brýle Ambush jsou dodávány v odolném pevném pouzdře na zip, jehož součástí je čisticí hadřík.

Výrobce: Guideline
Odeslat e-mail Zavřít
 
E-mail
Předmět
Zpráva