Polarizační brýle Guideline Experience Grey/Green Lens | CzechNymph.cz
HomeE-ShopPolarizační brýlePolarizační brýle Guideline Experience Grey/Green Lens

Polarizační brýle Guideline Experience Grey/Green Lens

Polarizační brýle Guideline Experience Grey/Green Lens Polarizační brýle Guideline Experience Grey/Green Lens
Koupit: Polarizační brýle Guideline Experience Grey/Green Lens
Kód Cena/ks Sklad Dodání Kusů
Kód: GL107005 Cena/ks: 1 750 CZK Sklad: 1 ks Dodání: ihned -+

Sluneční brýle Guideline Experience jsou nejlepším modelem s kvalitními nylonovými čočkami, které poskytují dokonalou čistotu, velmi malé zkreslení a maximální propustnost světla.

Obroučky brýlí jsou moderní a nadčasové a hodí se stejně dobře k řece jako do města. Tvar je mírně prohnutý, takže dobře kryje po stranách obličeje proti nepříjemnému svitu slunečních paprsků ze strany. Nožičky brýlí mají jsou ošetřeny pogumovanou barvou, a tedy dobře sedí na hlavě a nekloužou.

Zeleno-šedá čočka se skvěle hodí pro denní rybolov za dobrého světla, neboť tato barevná kombinace poskytuje dobré pozorovací vlastnosti krajiny a lepší kontrasty při pohledu do vody, než čistě šedá čočka.

Stejně jako ostatní brýle značky Guideline, tak i brýle řady Experience blokují 100 % škodlivého UVA a UVB záření.

Polarizační brýle se dodávají v odolném (tvrdém) pouzdře s čisticím hadříkem, který je součástí balení. Polarizované čočky snižují povrchové odrazy a výrazně omezují oslnění očí vlivem odlesků vodní hladiny, a proto je mnohem snazší pozorovat ryby ve vodě a lépe číst vodu.

Toto je velmi důležité při "lovu na oko" v průzračných řekách nebo na tropických slanovodních mělčinách. Stejně tak je důležité, abyste mohli sledovat ryby sledující vaši mušku, abyste zasekli ve správný čas.

Polarizované čočky rovněž snižují únavu očí a zvyšují přesnost vidění a výkon pozorování.

Výrobce: Guideline
Odeslat e-mail Zavřít
 
E-mail
Předmět
Zpráva