Polarizační brýle Guideline Experience Grey/Red Revo Coating Lens | CzechNymph.cz
HomeE-ShopPolarizační brýlePolarizační brýle Guideline Experience Grey/Red Revo Coating Lens

Polarizační brýle Guideline Experience Grey/Red Revo Coating Lens

Polarizační brýle Guideline Experience Grey/Red Revo Coating Lens Polarizační brýle Guideline Experience Grey/Red Revo Coating Lens
+ 3
Koupit: Polarizační brýle Guideline Experience Grey/Red Revo Coating Lens
Kód Cena/ks Sklad Dodání Kusů
Kód: GL107004 Cena/ks: 1 749 CZK Sklad: 2 ks Dodání: ihned -+

Polarizační sluneční brýle Guideline Experience s matnými černými polykarbonátovými obroučky a červenými gumovými detaily. Jantarové polarizované čočky z NYLONU s červenou zrcadlovou vrstvou Revo.

Sluneční brýle Guideline Experience jsou nejlepším modelem s kvalitními nylonovými čočkami, které poskytují dokonalou čistotu, velmi malé zkreslení a maximální propustnost světla.

Obroučky brýlí jsou moderní a nadčasové a hodí se stejně dobře k řece jako do města. Tvar je mírně prohnutý, takže dobře kryje po stranách obličeje proti nepříjemnému svitu slunečních paprsků ze strany. Nožičky brýlí jsou ošetřeny pogumovanou barvou, a tedy dobře sedí na hlavě a nekloužou.

Jantarová čočka s univerzální barvou v hnědém odstínu se skvěle hodí pro denní rybolov za dobrého světla, neboť tato barevná kombinace poskytuje dobré pozorovací vlastnosti krajiny a lepší kontrasty při pohledu do vody.

Stejně jako ostatní brýle značky Guideline, tak i brýle řady Experience blokují 100 % škodlivého UVA a UVB záření.

Polarizační brýle se dodávají v odolném (pevném) pouzdře s čisticím hadříkem, který je součástí balení. Polarizované čočky snižují povrchové odrazy a výrazně omezují oslnění očí vlivem odlesků vodní hladiny, a proto je mnohem snazší pozorovat ryby ve vodě a lépe číst vodu.

Toto je velmi důležité při "lovu na oko" v průzračných řekách nebo na tropických slanovodních mělčinách. Stejně tak je důležité, abyste mohli sledovat ryby pozorující vaši mušku, abyste zasekli ve správný čas.

Polarizované čočky rovněž snižují únavu očí a zvyšují přesnost vidění a výkon pozorování.

Výrobce: Guideline
Odeslat e-mail Zavřít
 
E-mail
Předmět
Zpráva