Polarizační brýle Guideline LPX Amber Lens | CzechNymph.cz
HomeE-ShopPolarizační brýlePolarizační brýle Guideline LPX Amber Lens

Polarizační brýle Guideline LPX Amber Lens

Polarizační brýle Guideline LPX Amber Lens Polarizační brýle Guideline LPX Amber Lens
Koupit: Polarizační brýle Guideline LPX Amber Lens
Kód Cena/ks Sklad Dodání Kusů
Kód: GL107011 Cena/ks: 1 250 CZK Sklad: 2 ks Dodání: ihned -+

Guideline LPX Amber/Red Revo je moderní a dobře vypadající model pro volný čas, který odvede vynikající práci na vodě i mimo ni. Má matný černý rám vyrobený z materiálu TR90, díky kterému je rám téměř nezničitelný, protože má měkkou strukturu a ohýbá se, místo aby se lámal.

Díky tomuto materiálu jsou brýle také lehké, a proto se velmi pohodlně nosí. Rám má červené gumové detaily na vnější i vnitřní straně zorníků, které zajišťují bezpečné a neklouzavé uchycení. Jsou opatřeny jantarovými polarizačními čočkami TAC a mají červenou zrcadlovou vrstvu Revo, která jim ve spojení s červenými detaily na rámu dodává výrazný vzhled.

Jantarová barva čoček je velmi dobrou univerzální volbou v barevném spektru hnědých tónů, která je ideální pro lov za denního světla / slunečního svitu a která také poskytuje nejlepší kontrast při hledání ryb ve vodě. Stejně jako ostatní brýle Guideline  LPX blokují 100 % škodlivých UVA a UVB paprsků a brýle jsou polarizované. Dodávají se v odolném (pevném) pouzdře se zipem a s přiloženým čisticím hadříkem.

Polarizovaná skla snižují povrchové odrazy a výrazně omezují oslnění, a proto je mnohem snazší vidět ryby ve vodě. To je velmi důležité při lovu na dohled v průzračných řekách nebo na tropických pláních, ale stejně tak je důležité, abychom mohli sledovat případné ryby sledující naši mušku před tím, než podebíráme vlasec. Polarizace také snižuje únavu očí a zvyšuje přesnost vidění a zlepšuje vizuální výkon.

Výrobce: Guideline
Odeslat e-mail Zavřít
 
E-mail
Předmět
Zpráva