Polarizační brýle Guideline LPX Amber Lens | CzechNymph.cz

🔥 POZOR: Všechny objednávky na CzechNymph.cz přes Zásilkovnu na výdejní místo NYNÍ JEN ZA 6️⃣0️⃣,- Kč! 🎣🔝😍

HomeE-ShopPolarizační brýlePolarizační brýle Guideline LPX Amber Lens

Polarizační brýle Guideline LPX Amber Lens

Polarizační brýle Guideline LPX Amber Lens Polarizační brýle Guideline LPX Amber Lens
+ 3
Koupit: Polarizační brýle Guideline LPX Amber Lens
Kód Cena/ks Sklad Dodání Kusů
Kód: GL107011 Cena/ks: 1 249 CZK Sklad: 2 ks Dodání: ihned -+

Polarizační sluneční brýle Guideline LPX s matnými černými obroučky TR90 a červenými gumovými detaily. Jantarové polarizované čočky TAC s červenou zrcadlovou vrstvou Revo.

Guideline LPX Amber/Red Revo je moderní a dobře vypadající model pro volný čas, který odvede vynikající práci na vodě i mimo ni. Má matné černé obroučky vyrobené z materiálu TR90, díky kterému jsou obroučky téměř nezničitelné, protože mají měkkou strukturu a ohýbají se, místo toho aby se lámaly.

Díky tomuto materiálu jsou brýle také lehké, a proto se velmi pohodlně nosí. Rám má červené gumové detaily na vnější i vnitřní straně zorníků, které zajišťují bezpečné a neklouzavé uchycení. Jsou opatřeny jantarovými polarizovanými čočkami TAC a mají červenou zrcadlovou vrstvu Revo, která jim ve spojení s červenými detaily na rámu dodává výrazný vzhled.

Jantarová barva čoček je velmi dobrou univerzální volbou v barevném spektru hnědých tónů, která je ideální pro lov za denního světla / slunečního svitu a která také poskytuje nejlepší kontrast při hledání ryb ve vodě.

Stejně jako ostatní brýle Guideline  LPX blokují 100 % škodlivých UVA a UVB paprsků a brýle jsou polarizované.

Dodávají se v odolném (pevném) pouzdře se zipem a s přiloženým čisticím hadříkem.

Polarizovaná skla snižují povrchové odrazy a výrazně omezují oslnění, a proto je mnohem snazší vidět ryby ve vodě. To je velmi důležité při lovu na dohled v průzračných řekách nebo na tropických pláních, ale stejně tak je důležité, abychom mohli sledovat případné ryby pozorující naši mušku před tím, než podebíráme vlasec. Polarizace také snižuje únavu očí a zvyšuje přesnost vidění a zlepšuje vizuální výkon.

Výrobce: Guideline
Odeslat e-mail Zavřít
 
E-mail
Předmět
Zpráva