Polarizační brýle Guideline LPX Grey Lens | CzechNymph.cz
HomeE-ShopPolarizační brýlePolarizační brýle Guideline LPX Grey Lens

Polarizační brýle Guideline LPX Grey Lens

Polarizační brýle Guideline LPX Grey Lens Polarizační brýle Guideline LPX Grey Lens
Koupit: Polarizační brýle Guideline LPX Grey Lens
Kód Cena/ks Sklad Dodání Kusů
Kód: GL107012 Cena/ks: 1 250 CZK Sklad: 2 ks Dodání: ihned -+

Guideline LPX Grey/Green Revo je moderní a dobře vypadající model pro volný čas, který odvede vynikající práci na vodě i mimo ni. Má matný černý rám vyrobený z materiálu TR90, díky němuž je rám téměř nezničitelný, protože má měkkou strukturu a ohýbá se, místo aby se lámal.

Díky tomuto materiálu jsou brýle také lehké, a proto se velmi pohodlně nosí. Rám má zelené gumové detaily na vnější i vnitřní straně zorníků, které zajišťují bezpečné a neklouzavé uchycení. Jsou opatřeny šedými polarizačními čočkami TAC a mají zelenou zrcadlovou vrstvu Revo, která jim dodává výrazný vzhled ve spojení se zelenými detaily na rámu.

Šedá čočka se dobře hodí pro lov za denního světla / silného slunce, protože tato barva blokuje světlo nejúčinněji z našich slunečních brýlí. Šedá barva je neutrální a poskytuje věrné barvy bez zkreslení. Ochranná vrstva UV400 ve všech našich čočkách blokuje 100 % škodlivých UVA a UVB paprsků.

Polarizační čočky snižují povrchové odrazy a výrazně omezují oslnění, a proto je mnohem snazší vidět ryby ve vodě. To je velmi důležité při "lovu na oko" v průzračných řekách nebo na tropických pláních, ale stejně tak je důležité, abychom mohli sledovat všechny ryby, které sledují naši mušku, ještě před tím, než zvedneme vlasec. Polarizace také snižuje únavu očí a zvyšuje přesnost vidění a zlepšuje vizuální výkon. Dodávají se v odolném (pevném) pouzdře se zipem a s přiloženým čisticím hadříkem.

Výrobce: Guideline
Odeslat e-mail Zavřít
 
E-mail
Předmět
Zpráva