TOP Mušky na slovinské řeky - Kolekce mušek | CzechNymph.cz
HomeE-ShopKolekce mušekTOP Mušky na slovinské řeky - Kolekce mušek

TOP Mušky na slovinské řeky - Kolekce mušek

TOP Mušky na slovinské řeky - Kolekce mušek TOP Mušky na slovinské řeky - Kolekce mušek - 32 mušek
Koupit: TOP Mušky na slovinské řeky - Kolekce mušek
Kód Cena/ks Sklad Dodání Kusů
Kód: CNFS_TFSR Cena/ks: 1 399 CZK Sklad: 5 ks Dodání: ihned -+

TOP kolekce speciálních říčních mušek určených hlavně pro lov velkých pstruhů a lipanů žijících v řekách Slovinska - ty nejstěžejnější vzory nymf a jig streamerů s velkou tungstenovou hlavičkou + pár suchých mušek v nejzásadnějších a nejoblíbenějších barvách pro lov slovinských salmonidů!

Tento originální set převážně velkých nymfových jigů obsahuje 32 vzorů navázaných na kvalitní bezprotihrotové háčky velikosti 8 - 16! V případě, že chcete úspěšně lovit pstruhy a lipany na slovinských (alpských) řekách a říčkách, tato kolekce se musí stát naprosto povinnou součástí vaší výbavy před odjezdem na jednu z níže jmenovaných řek.

V setu najdete jedinečné vzory originálních tungsenových jigů - nymf s velkými wolframovými hlavičkami, silně zatížené jig streamery, ale i menší suché jepičky - všechny mušky zvláště účinné při lovu říčních pstruhů a lipanů. 2 kusy od každého typu jsou jako vždy připraveny ve velice praktické malé a tenké krabičce, která se vejde i do malé kapsy vaší muškařské vesty, košile či muškařské ledvinky!

Jednotlivé mušky jsou nekompromisní a osvědčené vzory při lovu pstruhů obecných, duhových, mramorovaných a samozřejmě i lipanů ze slovinských řek jako je Soča, Idrijca, Sáva Dolinka, Sáva Bohinjka, Savinja, Krka atd. Zajisté vám je snad jasné, že tyto mušky jsou bez problému využitelné i na jiných větších řekách po celém světě!

Celá tato kolekce byla sestavena naším specialistou Alešem (Ála Richie) v intenzivní spolupráci s naším skvělým vazačem Tondou - bývalým juniorským reprezentantem ČR v muškaření. Výsledkem spojení klasického a závodního přístupu k říčnímu muškaření je tato originální kolekce plná originálních, avšak maximálně osvědčených ověřených říčních mušek!

Výrobce: Czech Nymph
Odeslat e-mail Zavřít
 
E-mail
Předmět
Zpráva