Tradiční mokré mušky na řeky a jezera - Kolekce mušek | CzechNymph.cz

🔥 CzechNymph CYBER MONDAY 2023 - 15% SLEVA na všechny výrobky (s výjimkou některých značek) s kódem CYBER2023 až do 30. listopadu! 🎣💣💥

HomeE-ShopKolekce mušekTradiční mokré mušky na řeky a jezera - Kolekce mušek

Tradiční mokré mušky na řeky a jezera - Kolekce mušek

Tradiční mokré mušky na řeky a jezera - Kolekce mušek Tradiční mokré mušky na řeky a jezera - Kolekce mušek - 32 mušek
Koupit: Tradiční mokré mušky na řeky a jezera - Kolekce mušek
Kód Cena/ks Sklad Dodání Kusů
Kód: CNFS_TWF Cena/ks: 1 399 CZK Sklad: 3 ks Dodání: ihned -+

Dlouho očekávaná kolekce tradičních mokrých mušek využitelných při lovu lososovitých ale i bílých ryb jak na tekoucích, tak samozřejmě i stojatých vodách je tady a je plná maximálně účinných vzorů různých druhů nepostradatelných mokrých mušek!

Tento originální set tradičně laděných mokrých mušek obsahuje 32 vzorů navázaných na kvalitní bezprotihrotové háčky velikosti 8 - 14! V případě, že chcete úspěšně lovit pstruhy, lipany ale i tlouště, proudníky, plotice či jeseny mokrých stylem - ať už na řece, nebo při jezerním muškaření, tato kolekce musí být povinnou součástí vaší výbavy.

V setu najdete jedinečné vzory tradičních, ovšem moderně navázaných mokrých mušeki, které jsou zvláště úspěšné při lovu říčních a jezerních salmonidů, ale samozřejmě i jelců a dalších bílých ryb na mimopstruhových řekách. 2 kusy od každého typu jsou jako vždy připraveny ve velice praktické malé a tenké krabičce, která se vejde i do malé kapsy vaší muškařské vesty, košile či muškařské ledvinky!

Jednotlivé mušky jsou velice účinné a osvědčené vzory při lovu pstruhů obecných a duhových, lipanů z pstruhových toků a stojatých vod, ale i bílých ryb z mimopstruhových řek a říček!

Celá tato kolekce byla sestavena naším specialistou Alešem (Ála Richie) v intenzivní spolupráci s naším skvělým vazačem Tondou - bývalým juniorským reprezentantem ČR v muškaření. Výsledkem spojení klasického a závodního přístupu k říčnímu muškaření je tato originální kolekce plná originálních, avšak maximálně osvědčených ověřených říčních mušek!

Výrobce: Czech Nymph
Odeslat e-mail Zavřít
 
E-mail
Předmět
Zpráva