Cesta muškaře E-Book | CzechNymph.cz

Cesta muškaře E-Book

Cesta muškaře E-Book Cesta muškaře E-Book CD (PC)
Koupit: Cesta muškaře E-Book
Kód Verze Cena/ks Sklad Dodání Kusů
Kód: MS_CM Verze: česká Cena/ks: 590 CZK Sklad: 1 ks Dodání: ihned -+

Parádní kniha o muškaření nebývalého rozsahu. Milan Steuer v této knize shrnul v detailním provedení celý svůj muškařský život. Najdete zde pojednání o lovu téměř všech druhů ryb, které lze na mušku lovit: pstruh, lipan, losos, hlavatka, sumec, candát, štika, bolen a mnoho dalších druhů.

Jedná se o dílo nebývalého rozsahu, v němž Milan Steuer shrnul celý svůj muškařský život, což je téměř 50 let s prutem u vody. Kniha bude vydána jako e-book v rozsahu nějakých 400 stran textů a 700 fotografií. Vše je ve formátu PDF, takže není problém s pomocí překladačů číst v jakémkoliv jazyce.

Najdete zde dokonalé návody jak a na co lovit běžné druhy ryb, které se na mušku loví, jako je pstruh, lipan, hlavatka, mořský pstruh nebo losos. Pro mnoho z Vás však bude zvláště zajímavé, jak je možné úspěšně lovit ryby jako je sumec, štika, bolen, candát, okoun, kapr a mnoho dalších druhů.

Popisy jdou do takových detailů, že každý z Vás zde může načerpat ještě mnoho informacích, které pak skvěle využije u vody.
Garantuji všem, že budete mile překvapeni a nebudete se nudit při čtení ani pokud se necháte knihou inspirovat k vyzkoušení něčeho nového.

Výrobce: Hends
Odeslat e-mail Zavřít
 
E-mail
Předmět
Zpráva