Squirmy Žížaly | Squirmy Worms | Czechnymph.cz
HomeČlánkyRecenze Squirmy Worms - 3 důvody, proč je milovat!

Squirmy Worms - 3 důvody, proč je milovat!

Kategorie: Recenze muškařských výrobků | Autor: Ála Richie

"Squirmy Worms" - Evoluční nástrahy moderní muškařiny 21. století!

Můžete je milovat, nebo nenávidět. Víme, že se jedná o velice kontroverzní téma probírané snad ve všech muškařských komunitách. I díky tomuto faktu jsme váhali určitou dobu, zda-li tyto vázací materiály začleníme do našeho sortimentu, ale nakonec jsme se rozhodli, že jim dáme šanci. A zde je několik důvodů, proč jsme tak učinili...


Důvod 1: Chytají ryby! Za určitých podmínek jsou "Squirmy Worms" velice účinné vzory. Někteří lidé dokonce říkají, že tyto nástrahy znamenají další evoluční krok v moderním muškaření-nymfování (stejně jako v minulých letech české nymfy, jigové mušky či francouzské tungstenové nymfičky). Jen čas a zkušenosti rybářů ukáží, zda-li je to pravda! Zatím ale víme, že v mnoha situacích jsou "Squirmy Worms" nebezpečně účinné a úspěšné nástrahy.

Důvod 2: Jednoduchost! Stačí se jen podívat na obrázky vzorů v naší galerii a pochopíte, jak jednoduché "Squirmy Worms" jsou. V jednoduchosti je krása a toto tvrzení dokonale platí i ve vázání mušek. Znamená to proto skvělou zprávu pro ty, kteří chtějí začít s muškařením a vázáním vlastních mušek a ještě lepší zpráva to je, pokud chcete začít vázat mušky se svými dětmi. Tento jemný a pohyblivý materiál se jim bude jistě velice líbit, neboť je snadno ovladatelný, příjemný na dotek a k dostání v mnoha jasných atraktivních barvách. Jsme si proto jisti, že Vaše děti nebudou sdílet stejný názor s lidmi, kteří protestují proti používání tohoto kontroverzního materiálu a o vzorech z něho navázaných prohlašují: TOTO NENÍ UMĚLÁ MUŠKA!!!

Důvod 3: Vy, naši drazí zákaznící! Nemohli jsme ignorovat všechny Vaše e-maily a telefonáty týkající se dostupnosti tohoto moderního vázacího materiálu. Přesto, že víme, kolik existuje odpůrců "Squirmy Worms", vypadá to, že většina našich zákazníků dává přednost experimentování a neodolá lákavé možnosti zkoušet nové věci a ověřovat jejich potenciál. A to je přesně to, co "Squirmy Worms" nabízí!

Proto neváhejte a podívejte se na náš široký sortiment těchto vázacích materiálů v našem internetovém obchodě! Rozhodli jsme se Vám nabídnout tento vázací materiál od dvou velice dobře známých anglických dodavatelů - Veniard Worm Bodies a FlyBox Squirmy Legs.Takže neváhejte a zkuste tento materiál, je stále dost času na to, abyste si navázali vlastní "Squirmy Worms" před začátkem nové rybářské sezóny!

Pokud by Vás zajímalo, jak tento materiál přesně použít nebo byste hledali inspiraci ve vzorech a rádi se nabudili na vlastní lov se vzory "Squirmy Worms, připravili jsme si pro Vás nové galerie Seznamte se blíže s FlyBox Squirmy Legs & Veniard Worm BodiesSquirmy Worms v akci!

Doufáme, že Vám tyto nové poznatky příjdou vhod a budeme velice rádi, když se s Vašimi navázanými vzory "Squirmy Worms" a zkušenostmi z lovu s těmito nástrahami podělíte na našem Facebooku!


Squirmy Wormy vázací materiály
Odeslat e-mail Zavřít
 
E-mail
Předmět
Zpráva